Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson szerintetek...

Michael Jackson szerintetek pedofil volt?

Figyelt kérdés

Egyrészt a TÉNYEK nagyon ezt mutatják...

Tehát az, hogy gyerekekkel egy szobában aludt, a felvett hang üzenetek és telefonbeszélgetések, melyek leginkább szerelmes üzenetekre hasonlítanak. Ezek mind tények.

Szvsz, ha senki nem is vádolta volna meg pedofíliával, én ezek hallattán rögtön arra gondolnék, hogy ESETLEG az.

Vagyis felmerülne bennem...


Ami viszont az ellen szól, hogy pedo lett volna, hogy a több tucat gyerek közül miért csak kettő rukkolt elő ezzel...


Nagyon sokan jártak a birtokain, illetve ugye voltak "saját" gyerekei is. Azokat miért nem molesztálta, vagy ha igen, akkor Ők miért titkolják?


Szerintetek mi az igazság?


2019. márc. 14. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Az hogy kőgazdag volt és naív. Ez meg televan fsszopó emberekkel ez a világ. Vagyis leakarják húzni. Megmondom mit tennek egy forintot nem adnék ezeknek a nyomorultaknak. Full kamu csak leakarjak akasztani az ingyen dollármilliókat.
2019. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem sose fogjuk megtudni.

El tudom képzelni róla. Szerintem egy nagyon sérült ember volt. Lehet, hogy őt is bántalmazták gyerekkorában. Akár szexuálisan, akár máshogy. Ránézésre is simán látszott mindig, hogy komoly problémái vannak.

Viszont a mai világban sajnos azt is el tudom képzelni, hogy valaki csak a hírnév, a szereplés, a pénz miatt áll nyilvánosság elé, ami igencsak megkérdőjelezheti a szavahihetőségét.

Nekem az fura, hogy ennyivel a halála után jöttek elő. Ettől persze még lehet igaz. Nem hiszem, hogy valaha is megtudjuk. Ha valóban igaz, akkor biztosan még mindig működik a gépezet, hogy eltitkolják, hogy eltusolják. Nagyon nagy ikon. Nem akarja senki sem, hogy leomoljon a róla kialakított kép.

2019. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1. Hogy lehetsz ebben ilyen biztos?

Azért k rva jó lehet az is, ha éveken keresztül molesztálnak, 10 éves korod előtt és mire a sérült személyiséged begyógyul annyira, hogy felfogd a történteket senki sem hisz neked, sőt ilyeneket ír rólad...

Amúgy nyílván ez is benne van a pakliban, de elég érzéketlenség ekkora bizonyossággal állítani, úgy hogy egyik felet sem ismerted, nem volt hozzá semmi közöd!



#2. Igazad lehet...

Amúgy életében is perelték, de bizonyítékok hiányában felmentették.

Illetve az egyik mostani 'vádló", "áldozat" akkor még azt mondta, hogy nem történt semmi.

2019. márc. 14. 10:50
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Csak a mai viszonyokból indulok ki. Mint a mee too a megvádolunk mindenkit és megpróbáljuk lehúzni a nők akik elválnak mondvacsinált indokokkal viszik a vagyont és a gyerekszinészek akik szintén pízt akarnak. Lehet tényleg történt valami de... sokkal valószínűbb hogy nem mint amit az egyik gyerek be is valott a temetésen hogy a szülei mondták hogy mondja ezt a penz miatt.
2019. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem a tények mutatják ezt hanem a vádak. Egyébként a volt orvosa állítja hogy az apja kémiailag kasztrálta Michaelt 12 éves korában hormoninjekcióval hogy magas maradjon a hangja. Ez valahogy hihetőbb nekem, persze sosem tudjuk meg.
2019. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Állítólag a gyerekei szüleit is egy katalógusból választotta ki és béranyával kihordatta, ezért sem feketék mert genetikailag semmi rokonság nincs köztük.
2019. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem arra mondtam, hogy tény, hogy pedofil volt, hanem a hangfelvételekre... Azok tények, meg lehet hallgatni.


Amúgy a családja szava nem sokat ér, mert Michael gyerekeiről váltig állítják, hogy vérszerintiek.

Holott ez 100%, hogy nincs így... Nem származhatnak fekete apától, csak rájuk kell nézni.

2019. márc. 14. 14:56
 8/22 anonim ***** válasza:
Az az ijesztő hogy egyáltalán megtörténhetett mert a szülők felelőtlenül rábízták a gyerekeiket. Ez nem jelenti hogy meg is történt de a tanulság az hogy akármekkora sztár valaki nem bízhatod rá a gyerekedet mert a lehetőség mindig ott van tehát a szülők a hibásak mert ez még akkor sem normális szituáció ha szexuálisan nem bántalmazta őket.
2019. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2019. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

[link]

. A két férfi 2013 (Robson), illetve 2014 óta (Safechuck) pereli Jackson hagyatékkezelőjét és cégeit órási pénzekre ezekkel a vádakkal. Ezen a blogon nyomon is követtük az ügyet az elmúlt években.


A média jellemzően meglehetősen egyoldalúan számol be az ügyről. Gyakorlatilag egész egyszerűen tényként fogadja el a két férfi állításait, noha egyáltalán semmi bizonyíték nincs rájuk, ráadásul a bírósági dokumentumokból számos ponton kiderül, hogy a két férfi nem szavahihető.



Na mit mondtam... nem tudok ennyire szofisztikáltan fogalmazni ilyen szánalmas szinészekkel kapcsolatban.

Egy újabb próbálkozás hogy lehúzzanak egy milliárdos celebet aki éppenséggel halott.

2019. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!