Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti miért szeretitek Ariana...

Ti miért szeretitek Ariana Grande-t? Szerintetek miért lett ennyire felkapott?

Figyelt kérdés
Itt a sikerének a titkára lennék kíváncsi szerintetek, meg, hogy ti mit szerettek benne és esetleg más emberek mit láthatnak benne.

2019. máj. 13. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én Cat karakterét bírtam
2019. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én alapból nem szeretem. Viszont van néhány száma ami tetszik (pl. a Love Me Harder). De mint ember ki nem állhatom, és szerintem alaposan túl van sztárolva, minden szempontból.
2019. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt mondjátok meg, miért tartja mindig jobbra a fejét. Hát fáj a nyakam ha nézem.
2019. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Azért szeretem, mert borzasztóan tehetséges énekesnőnek találom és nagyon tetszik a hangja. Sok koncert felvételt néztem meg és abban is olyanokat énekelt, hogy leesett az állam. Ellentétben sok más sztárral, neki nem kell használnia autotune-t, hogy jó hangja legyen.
2019. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Mert mainstream dalokat gyárt. Lehet, hogy jó a hangja, de szerintem túlzás, hogy még a Beatles-nél is nagyobb sikert ért el a legutóbbi albumával. Egyáltalán nem érdemli meg, ennyire nem nagy szenzáció.
2019. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

huh, ez hosszú lesz.

szóval Ariana úgymond "igazi rajongója" akkor lettem, amikor meghallgattam a 7 rings-et. először szokásomhoz híven lefordítgattam a számot, majd alaposan elcsodálkoztam, hogy miről is szól. aztán később, amikor mélyebbre beleástam magam, kiderült, hogy a szam nem arról szól hogy gazdag r ibi vagyok, yuh, hanem, hogy a sok sz art, amit az elmúlt években átélt (értem én: egy terrorista több rajongóját felrobbantotta a manchesteri koncertjén, meghalt az exe, akit még mindig szeretett, bár ez nekem se világos teljesen, de nyilván fontos része volt az életének, ez idő alatt eljegyezte őt az új barátja, akivel felbontotta a jegyességet (bocs ha nincs ilyen szó, de értjük), mikor meghalt az exe, és utána se veled se nélküled kapcsolatban élt, végül pedig szakítottak a barátjával -szerintem erről szól a ghostin című száma) valójában költekezési mániával, meg piával vészelte át, ha ez mondható így -a penzével próbált boldogságot keresni magának, de lelkileg nagyon mélyponton volt.

aztàn jött a többi száma, kijött a thank u, next albuma, meghallgattam a sweetenert és a Dangerous woman-t is, és folyamatosan beleszerettem.

azt meg sem említettem hogy elképesztő hangok jönnek ki a torkán, miközben ugrál, meg táncol a színpadon.

az interjúkban es instagramon is tetszettek a megnyilvánulásai, a vilagnézete, és ebből ítélve jófejnek ès viccesnek tartom.

mindemellett, úgy gondolom, hogy a nagy amerikai felhajtás mellett meg tudott maradni embernek, nem plasztikaztatta agyon magát (valljuk be több milliós követőtabora van, az egész világnak rajta a szeme, és ha valahol nem néz ki tökeletesen, akkor fikázva van a szennylapokban -ez mondjuk minden sztárra érvényes- , szóval egy kis száj és orrplasztika semmi ezek az érvek mellett), nincsenek sátánista megnyilvánulásai, jó kapcsolatot ápol a családjával és a barátaival, és elmondható róla, hogy értelmes, intelligens csajsziról van szó.

engem ezek a dolgok győztek meg igazából.

na meg a hatalmas ikonikus copfja, térdcsizmái, oversize pólói, és a személyisége persze, meg úgy a stílje ha fogalmazhatok így😂😂 (insta feed, megnyilvánulásai, öltözködési stílus)

meg a HANGJAAAAAA ÉS A SZÁMAI.💕

nyilván ezeket én is azokból a dolgokból szűrtem le, amiket elénk tolnak instán és youtubeon, nem mondom, hogy feltétlenül ez a valóság.

meg persze az is elfogadható ha valakinek nem a szive csücske Ariana, illetve azt is elismerem, hogy bizonyos szinten túl van sztárolva.

bocsánat a fangörcseimért😂😂, és tisztelem azt, aki végigolvassa.

💕💕💕

2019. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
#6 Hát bocs, de okosnak semmiképp sem mondanám, sőt... Szerintem kifejezetten butácska a csaj, de te tudod. :D
2019. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Mert iszonyatosan jó hangja van, kedves, aranyos, imádja a rajongóit. Ha meghallgatsz pár koncertfelvételt youtube-on, akkor hallhatod, hogy szinte 100%-ban élőben énekel, soha nem playbackel. Nekem személyes kedvenceim a Sweetener turnés éneklései közül a God is a Woman, breathin, Dangerous Woman, de az összes többi is elképesztő. Valaki csak azt látja benne, hogy egy tini p*csa, aki agyon van plasztikázva (ezt a feltételezést alapból nem értem), és csak dobálja magát a színpadon. Nos, ezek az emberek csak irigyek, mert soha nem lesznek annyira tehetségesek mint Ariana.

Terjednek olyan pletykák is róla, hogy utálja a rajongóit, nos ezt már csak azért sem értem, mert ha megnézed a turné videóit, akkor szinte a közönség soraiban sétál, megfogja kezüket, valamint azon világsztárok közé sorolható, akik a koncertek után találkoznak rajongóikkal, képet csinálnak velük, beszélgetnek (nyilván ennek is megvan az ára)! És emellett rengeteget hallani, valamint látni azt is, hogy mennyire közvetlen a rajongókkal, a nyílt utcán is szívesen csinál velük képeket! JA és arról nem beszélve, hogy a DW turnéjának egyik állomásán, amikor egy rajongója felment a színpadra, ő nem megrémült és elkezdett őrjöngeni hogy ez hogy történhetett meg, hanem, mint ahogy azt nyilatkozta is, elérzékenyült.

Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett, de annyi rosszindulatú posztot lehet itt GYK-n látni róla, hogy muszáj volt leírnom.

2019. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én mint embert nem bírom... mint férfi meg se baxnám... folyton a nemi egyenlőség nők jogairól papol.... persze a koncertjein olyan rucikban villant hogy csak na.... kicsit túl álszent... (nem kicsit)

Ez az a dolog amiert nagyon fel baxsz....

a színpadon csak ugy tud érvényesülni ha tangaban meg melltartoban tancikal.... hu de nagy egyenlőségi... ennyi gerince sincs! A tettével üti a szavát... képmutató... igaz jol énekel... de nem énekes hanem mert az énekes a hangjából él ő 80% ban a testéből él....

2019. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén ki nem állhatok Ariana Grandet
2019. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!