Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jacksont én tartom...

Michael Jacksont én tartom csak túlértékeltnek?

Figyelt kérdés
Kedvelem egyes dalait, és nem vagyok ilyen MJ-t fújoló alak. De nem értem, amikor nagy zenésznek nevezik. Nagy énekes volt, az tény, szerintem is jó hangja volt, jól használta, meg egészen megdöbbentő tánckoreográfiái voltak. De igazából nem is játszott sose profin hangszeren. Persze ez nem feltétlenül követelmény, tudom, hogy vannak énekesek, akik nem zenészek. De akkor miért jönnek azzal a rajongók, hogy egyedi hangzása volt, hogy a zenéje nagy hatással volt mindenre, hogy sokan szétlopták a zenéit meg ilyenek? Végül s akkor ez nem az ő érdeme, hanem a producereké, főleg Quincy Jonesé. És amikor nem ő volt a producere, nem is volt igazán jó háttérzenéje már. (Kivéve, amikor felkért gitárosokat.)
2019. jún. 1. 12:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell azon magyarázni, hogy szerintem valakit aranytalanul nagy rajongás övez? Senki nem kondta, hogy nem kéne értékelni.

Én az elvakult rajongók viselkedését tartom túlzasnak, és nem, nem minden híres embernek van ilyen tömeges "elvakult rajongó" tábora. Nem mindenki van ilyen mértékben "felhájpolva", még akkor sem, ha roppant ismert és elismert.

2019. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
*mondta
2019. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és azt sem mondta senki (legalábbis én nem) egy búbánatos szóval sem, hogy ertéktelen lenne az életműve.
2019. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

10-es, te komolyan nem akarod érteni, ami le van írva?


Állítás 1.: Michael Jackson zenei hangzását sokan lopják, más zenészekre is hatással volt.,

Állítás 2.: Nem Michael Jackson találta ki a hangzást.

Ebből nem az következik, hogy neki kellett volna midnezt csinálnia. Az következik, hogy akik ezt mondják, logikátlan dolgot mondanak. Michael Jackosn attólmég lehet híres és elismert más téren, de miért dicsérjük olyanért, mi nem ő csinált? Mindenmásodik komment a Michael Jackson-fanoktól,hogy zeneileg, dallamvilágban mekkora a hatása, hogy hányan nyúlták le a Billie Jean intróját stb.


Ennél jobban lebutítva nem tudom elmagyarázni.

2019. jún. 2. 21:13
 15/16 A kérdező kommentje:

Én se mondtam, hogy értéktelen. Én magát MJ-t szeretem, csak a rajongóit nem bírom (tiszt. kiv.)


A Sex Pistols meg hogy jön ide? A sex Pistolst Malcolm McLaren menedzser kasztingolta össze.


Ezt, hogy kiderült, hogy számunkra mi az érték, olyan elítélően mondtad, mintha azt mondtuk volna, hogy miért nem fetrengett sárban. És nem azt mondtuk, hogy minden dalt írjon ő. De azért becsüljük, amit csinált. Csomóan ilyenekkel jönnek, hogy azóta rossz a popipar, mióta ő meghalt, mert ha még élne, nem engedne ilyesmit, meg hasonlók.

2019. jún. 2. 21:17
 16/16 A kérdező kommentje:
(tiszt. kiv). Lemaradt a pont. Meg sokat elgépeltem, bocsi.
2019. jún. 2. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!