Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen embernek tartod Vecsei...

Milyen embernek tartod Vecsei H. Miklóst? Tényleg van barátnője?

Figyelt kérdés
Egyik barátom nyitotta fel a szemem, hogy mennyire odavan érte a 12-30as női korosztály. Csekkoltam a közösségi médián, de nyilván az nem egy pontos kép, szóval csak érdekelne, hogy mitől olyan tökéletes ez a srác és miért vannak ennyire oda érte, főleg ha valós az az állítás, hogy bartánője van. Őt nem zavarja, ez az egész?

2019. jún. 23. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg van barátnője. Nem ismerem személyesen őket, de az az érzésem hogy a barátnőjét ez biztos zavarja, engem mindenesetre nagyon zavarna.

Én kedvelem őt, hihetetlen tehetséges színész, például ha megnézed a Mondjad, Atikám! című darabot, valószínű hogy rád is nagy hatással lesz:)

Szerintem azért szeretik ennyien, mert valahogy ezeket az értékeket, amit amúgy a nála eggyel időseb generáció is szeretne átadni a fiataloknak, ő valahogy megnyerőbben mutatja meg, nagyon meg tudja őket fogni, igazi fiatalos lendülettel szól hozzájuk, és nem az általuk megszokott modern, talán káros dolgok ellen beszél, mint ahogy azt sokszor a szüleik teszik, hanem megmutat valami mást, valami jót. Általában azt is rá szokták vágni, hogy csak azért szeretik mert helyes. Igen, nyílván az is nagyban számít, de én azt gondolom, ezek a fiatal lányok és nők nem hülyék, és látják mögötte az értékeket, az meg plusz hogy hogyan néz ki.

2019. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Huhh hát nagyon imádom. Nézz interjúkat vele, vagy nézz meg egy darabot amiben játszik! Nem elég hogy jó színész, fiatal és még helyes is, de énekhangja is van, baromi kedves és jófej, és humorérzéke is van. Hasi az egyik példaképem 😉

És aza máltai szeretetszolgálatos dolog nekem külön tetszik, meg az értékek amiket képvisek. Ezt nézd meg: [link]

2019. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Borzasztó tehetséges, angyali ember! Volt vele szerencsém beszélgetni egyszer, és tényleg fantasztikus és iszonyú kedves volt, egy tiszta lelkű, szerény ember, aki meg tudott maradni ilyennek:)

Nagyon elszomorít, hogy sokan ezt nem látják belőle, csak a helyes pofit, és úgy nyáladzanak érte, mint valami üresfejű instagram celebért

2019. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Jóképűnek tartom én ezt a Vecsei Mikit! Az egyik legszebb huszonéves színész(de ez csak az én véleményem), és tehetséges, jó színész is egybe, és jól tud énekelni is.

Pl a Pál Utcai Fiúk című musicalbe hihetetlen volt látni róla azt a bizonyos TV-interjút(meg hallani, ahogy énekel, és szupika a hangja): és én elsőre el se hittem, hogy az az ő kis bájos szöszke feje, de mikor kiírták a nevét, rá kellett döbbennem, hogy ez mégis a Miklós!

A Miklós néveleinte sokáig nem is tetszett sose, egyenesen rühelltem ezt a férfinevet; de mióta a kis cuki Vecseit ismerem, még maga a "Miklós"-név is megtetszett nekem teljesen!!!

2019. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt: 20/nő
2019. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A GYK sztárja. :D
2020. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
3nak kicsit félre ismered! Nem olyan jó fej mint ahogy gondoljatok!Nagyon nem!!!
2020. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó

Kifejtenéd? Találkoztál már vele?

2020. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igen, találkoztam! Sajnos
2020. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!