Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem tudom feldolgozni cameron...

Nem tudom feldolgozni cameron boyce halálát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 éves korom óta őt nézem a tévében. 10 éves koromba már róla olvasgattam és arról álmodtam hogy egyszer találkozok vele. Aztán mikor együtt felnőttünk mert egy korúak vagyunk elkezdtem azon gondolkodni ki költözök abba a városba ahol lakik egy évre. Jövő évben indultam volna. Nem tudom feldolgozni hogy ennyi vége kész. Amikor 12 éves voltam annyi volt az álmom hogy találkozzak egy szeplős 'kisfiúval'. Viszont amikor már ott tartottam volna hogy megpróbálom.... szóval tudom hogy a családjának barátainak ez ezerszer jobban fáj viszont egy kislányokéi álmom dőlt össze.
2019. júl. 17. 00:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Kislánykori"
2019. júl. 17. 00:58
 2/10 Csak egy lány aki.. válasza:
15%

Én is így voltam Paul Walker halálával, pár év után hidd el, kinövöd.

Bár rosszabb estben (mint amilyen, nekem volt el kellet pszichológushoz) nos... nem tudom mitévő legyél, bár én még találkoztam is Paul-lal...

2019. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, ami történt vele, én idősebb vagyok, de nagyon szimpatikus srác volt. Szerintem a vonzalmad iránta már-már beteges, de régebben én is így voltam Justin Timberlake-kel :) Közhely, de idővel majd kevesebbet fogsz rá gondolni és elmúlik, amit most érzel.
2019. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismertem a munkásságát, igaz idősebb korosztályba tartozom, de engem is megérintett a halála, mert utánaolvastam, látszott rajta, hogy egy kedves, jó ember volt. Nyugodjék békében, adjon erőt neked, hogy rövid életében csak pozitív élményeket adott neked a képernyőn keresztül és ezáltal te is több lettél.
2019. júl. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Reg nem neztem tvt sw disneyt, de emlekszem ki volt.. Sajnalatos. Tanulsag max annyi, hogy ha akarsz valamit tedd meg! Ha sokaig halogatod nem lesz ra lehoseg mert ki tudja mit hoz a jovo. Jo nyilvan nem lehetett tudni elore, de erted mire gondolok.
2019. júl. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem éreztem iránta vonzalmat ezt azért szögezzük le. 😂 csak szimplán egy ismerősöm kint él los angelesben és ismerte úgyhogy nekem is lehetett volna rá lehetőségem hogy megismerjem.
2019. júl. 17. 05:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ez beteg :D
2019. júl. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az élet már csak ilyen, meghalnak az emberek.

Mióta eszemet tudom Bud Spencer és Terence Hill filmeket nézek, és tudtam hogy Budnak nincs sok hátra az életéből, még is elképesztően szomorú volt mikor elhunyt.

2019. júl. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Na ez durva, mert én is pont ugyanezt terveztem. :D

Bele voltam zúgva úgy 12-13 évesen egy éven át, folyton őt néztem, utána olvasgattam, és tervezgettem hogy majd körülbelül 20 évesen mindenképpen találkozom vele, álmodoztam, hogy hátha esetleg majd Magyarországon forgat filmet és akkor találkozhatunk, vagy hogy LA-be költözök és ott találkozunk.

Igaz, azóta azért én kinőttem a nagy rajongásomat, de azért időnként utánanéztem az évek alatt hogy mit ért el azóta, mi van most vele.


Éppen ezért engem is nagyon megrázott a halála, kislányként a nagy szerelmem volt, mindig is szerettem volna vele találkozni, nagyon szerettem.


Nagyon szomorú vagyok amiért egy ilyen tehetséges és jó ember ilyen hamar elment, még sok minden várt volna még rá. Mindenesetre mindig is jó szívvel fogok gondolni rá. :)


20/L

2019. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg itt lennél

Én nagyon szivesen elmegyek veled amerikába és lmenni a sirjához

Oda indulok


16l

2020. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!