Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Love Islandnek mi az ertelme?

A Love Islandnek mi az ertelme?

Figyelt kérdés

Mi kesztette az RTLt arra hogy musorra tuzze es mi a celja?


Sokszor az az erzesem hogy elore irt forgatokonyv szerint valtoztatnak a szereplok, es nagyon tultoljak a szerepet.



2019. szept. 6. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl kommersz lett volna megint egy VV szériát indítani..
2019. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lesz vv is
2019. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Hogy minél többen nézzék a műsort, és így csillagászati áron lehessen értékesíteni az azt megelőző és követő reklámblokkot.


Sajnálom, de ez az igazság.

2019. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom, de ez az igazság."


Erről szól a kereskedelmi televíziózás.

Soha nem állították, hogy kulturális műsorszórás van.

Ők a reklámokból élnek, nem kevés embert kell kifizetni, ne álszenteskedjünk.

2019. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de innentől fogva nincs értelme keresni az értelmét. :) Azt adják, amit a legtöbben nézni hajlandóak a célközönségükből. Ezt szépen felmérik, aztán megcsinálják.
2019. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...


Cici-popó 25 alatti kislányok bikiniben, 20as fiúkák izmos hasikával, cicikével, póló nélkül, természetesen.


Szexuális ösztönökre kiválóan hatnak. Kényszerből megnéztem az első részt, a hajamat kitéptem tőle, de közben pedig nem mondom, hogy ez a Xénia nevű csajszi nem volt hatással az ösztöneimre.


Ha nem fognám fel, hogy mire megy ki az egész, vagy ha nem taszítana a férfi test vagy ha nem vágynék minőségibb szórakozásra, akkor lehet én is ott ülnék és bambulnám a reklámokat, csakhogy láthassam Xéniát 1 órán keresztül, alulöltözve.

2019. szept. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért túl van ez magyarázva, én úgy érzem.


Egyrészt már nem egy tanulmány szólt arról, hogy az értelmiség is nézi ezeket.

Nem kell ezt úgy felfogni, hogy ha nézzük, akkor azonosulunk is ezzel a kultúrával. Közel sem.

Mi is szörnyülködünk, néha csak pislogunk, hogy mi van, hogy mernek ezek ilyesmit kimondani, miközben értelmes ember ilyet nem mond...

Ez nem jelenti azt, hogy színvonaltalan az életünk, vagy ne vágynánk néha minőségi szórakozásra.

El kéne már engedni ezt a nézőpontot.

Én pl. imádom a színházat, és szívesen nézek dokumentumfilmet. De mindennap nem lehet.

Az ember dolgozik, egész nap az agyát használja, le van szedálva, egyszerűen csak el akarja engedni magát az ember, és kiszakadni a napi rutinból, a napi gondokon való agyalásból.

Ha nem értesz vele egyet, lehet erről olvasgatni, nem hiszem, hogy nehéz rátalálni az ilyen jellegű kutatásokra.


Azokat a véleményeket sem értem, hogy "belenéztem egy percre, de nem bírtam tovább", meg "az első részt láttam, elég is volt".

Pontosan az első rész volt a leggázabb, ahogy bement a két ténylegesen legbutább, legirritálóbb nő, és semmi mást nem csináltak, csak affektáltak és visítottak. Persze el lehet ilyenkor kapcsolni, semmi nem tiltja, csak így még ne alkossunk véleményt, mert nincs miről.


Ez az egész - maga a műsor is, meg ahogyan hat a nézőkre - egy társadalmi kísérlet.

Kicsit mögé kell látni, és nem csak fújtatva fröcsögni, hogy itt csak pénzéhes libák meg kigyúrt macsók vannak.

Persze, azok is vannak, de nem mindegyik ostoba, és nem mindegyik tenne meg bármit néhány millióért.


De kik fröcsögnek? Szét lehet nézni a facebbok-csoport kommentelői között. Legtöbben tudnak értelmesen véleményt nyilvánítani. Leírják, kit kedvelnek, kit kevésbé. Aztán vannak azok, akikről már írtam, akik szerint "szégyen, hogy erre van igény", de ezeken csak nevetni lehet, mert őszintén: aki nem nézi, akit nem érdekel, az hogy keveredik oda, és főleg: miért kommentel?

Ha engem valami nem érdekel, nem követem a fb-oldalt, nem húzom fel magam rajta (hiszen nem érdekel!!!), és főleg nem töltöm vele az időmet, hogy hozzászóljak.

A harmadik csoport: a legalja: ők nem bírják elviselni, ha a kis kedvencükről bárki rosszat ír. Észérvek nélkül, egyből fenyegetőzve és káromkodva osztják az észt, és gyakran kiderül, hogy ezek az emberek Tícián rokonai. Mondanom sem kell, melyik népcsoport. Sajnos - vagy nem sajnos - ismét nem hazudtolják meg magukat, gondolkodni nem képesek, írni szintén nem tudnak, más ember véleményét nem tudják elfogadni, erővel és nagy hanggal akarnak érvényt szerezni az igazuknak. Pont, mint a való életben.

Nem kell ehhez leülni a tévé elé, mindenkinek van ilyen szomszédja, kollégája, valakije.

Ez is része a kísérletnek: úgy vannak összeválogatva, hogy minden "népcsoport" képviselve legyen.


Aki értelmes, és ezeket fel bírja fogni, az nem lesz ostoba ember attól, mert ilyen műsort néz.

Aki meg buta, mint a föld, annak mindegy, mit néz, mert úgysem lesz intelligensebb.

2019. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!