Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem idegesítő? (Kérdésed túl...

Nem idegesítő? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni a Hallmarkot, mert rájöttem, hogy a legtöbb csatorna csak baromságokat vetít.

És negyed óránként szünet volt!!!! Azt hittem megőrülök!


2010. aug. 2. 21:46
 1/5 anonim válasza:
Dehogy is nem ! Nagyon is idegesítő, már én mondtam a harmadik reklámnál hogy milyen roha*t hamar van! Sztem valahogy figyelmeztetni kéne ezeket a csatornákat hogy ne legyen ennyi reklám mert így egy filmet nem lehet rendesen megnézni!
2010. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nézek TV-t, vagy ha nézek ilyen visszatekerhető élőadást amit leállítok negyed órára addig eszem-iszom fürdöm stb. Aztán eltekerem a reklámokat. Apukám is mondta, hogy elkezd nézni egy filmet jön a reklám és azt veszi észre reggel van. Szóal IDEGESÍT DE ROHADTÚL! Csak a szolgáltató valamiért szarik bele! Bele is rúgnék abba aki kitalálta, de legalábbis nagyonnagyon megmondanám a magamét!
2010. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az nem lenne gond, ha beraknak egy rekámot, de legyen olyan 8 perc, hogy pl. megfürödjek, fogat mossak, egyek... stb.
2010. aug. 2. 21:57
 4/5 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:
Mert azok a csatornák a reklámokból (és az előfizetőkből) élnek. Szerintetek miért nincs az HBO csatornáin SOHA reklám? Mert az előfizetéses csatorna, és nincs szükségük reklámokra. A filmek között csak műsorajánlók vannak.
2010. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem a hallmarkot nézem hanem rtl-t.vagyis annál akadtam ki a legjobban eegyszer.

hol nincs reklám és megőrülök mert nem tudok fogatmosni/fürdeni.vagy a másik véglet amikor kb 15 percenként reklám és pont annál a résznél[gondolom,hogy nézzem tovább és ne kapcsoljak el]amikor izgalmas lenne.

AXN ebből a szempontból a legjobb.

néha egyes sorozatokat reklám nélkül adnak le vagy maximum 1-2 kb 3-5 perces reklámmal.

2010. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!