Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha csak fiúk fognak versenyben...

Ha csak fiúk fognak versenyben maradni, akkor ki fogja nézni az X faktort?

Figyelt kérdés

Az X faktor tizedik évadát idén őszre halasztják. Bár még nincs arról szó, hogy a zsűri kiket fog tovább engedni a 25 év felettiek és a Zenekarok kategóriába, de emlékszem, hogy 2018-ban azért csak 3 lány volt az X faktorban, mert a zsűri a 25 felettiek kategóriába fiúkat engedett tovább, a Zenekarok kategóriába meg fiúzenekarokat. Ezt a zsűri akkor nem tudja megoldani, ha az X faktorba csak két 25 év feletti fiú és két fiúzenekar jelentkezik. Ha minimum három 25 év feletti fiú és 3 fiúzenekar jelentkezik az X faktorba, akkor a zsűri azt a hármat engedi az élő showba. Ha a zsűri a 25 év felettiek kategóriába fiúkat, a Zenekarok kategóriába fiúzenekarokat juttat tovább, a Lányok kategóriából meg mind a 3 versenyző kiesik, akkor csak fiúk fognak versenyben maradni. 2018-ban az volt a szerencse, hogy Tamáska Gabriella az utolsó adásban esett ki, de tavalyelőtt Bagdi Enikő volt az utolsó lányversenyző. Amikor már csak fiúk voltak versenyben (Bagdi Enikő kiesése után) csak a műsorvezetőt néztem, a versenyzőket nem. Azonban a tizedik évadot 100%, hogy férfi fogja vezeti (Miller Dávid lesz az új műsorvezető).

Ha anyukám megengedné, hogy szavazzak, akkor én csak lányokra szavaznék, meg olyan együttesekre, melyekben legalább egy nő van.

Kit érdekel az X faktor? A Megasztárnak hat évada volt. A The Voice és a Rising Star úgy szűnt meg, hogy az egyetlen évadot valaki megnyerte. Az X faktornak miért van tizedik évada?



2021. máj. 5. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal, ha csak fiúk maradnak? Nekem pont a bent maradt 2 fiú a kedvencem ♥️
2021. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mivel fiú vagyok, ezért egyrészt nézhetek a tükörbe is, másrészt lányoknak is van nadrágjuk. Tavalyelőtt amikor már csak fiúk voltak versenyben (amikor a Bagdi Enikő kiesett), akkor csak a műsorvezetőt néztem, de most a műsort férfi vezeti.

A 2022-es évad miatt izgulok.

2021. nov. 28. 15:40
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha az X faktor a Petőfi rádióban vagy a Rádio1-en menne, akkor nem látnánk a műsorvezetőt meg a versenyzőket, de akkor is hallanánk, hogy a fiúk mit énekelnek.
2022. márc. 16. 16:22
 14/14 A kérdező kommentje:
Most az X faktorban sem az életkor nem számít, sem a nemek. 2018-ban azért csak 3 lány volt, mert a zsűri a 25 év felettiek kategóriában csak fiúkat engedett tovább, a zenekarok kategóriában meg csak fiúzenekarokat. Ha idén a zsűri 11 fiút tovább enged az élő showig, akkor csak egyetlen lányversenyző lesz. Ha a zsűri legalább 3 fiút tovább enged, akkor a szavazók pont arra a három fiúra fognak szavazni, így az idén is előfordulhat, hogy csak fiúk maradnak majd versenyben.
2022. ápr. 2. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!