Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyi igény van még egyáltalá...

Mennyi igény van még egyáltalán a TV műsorokra?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán nézek TV-t, inkább a YouTube az, amin fent vagyok, illetve a közösségi médiában nézek videókat. Ez így nálam teljesen felváltotta a TV csatornákon található műsorokat. A TV-ben filmeket is ritkán nézek, mivel az interneten magam találhatok rá olyan filmekre, ami érdekel, nem kell az RTL Klub vagy a TV2 műsorkínálatából válogatnom, amiket egyébként is megszakítanak reklámokkal (gondolom, még ma is így van). Talán a sport események azok, amik TV-n élvezhetőbbek nekem, bár azokat sem nézem már mostanában.


Természetesen magára a TV-re van igény, hiszen lehet rajta netezni, DVD filmeket nézni, konzolon játszani. A kérdésem az, hogy TV csatornákra mennyi igény van még?


2021. máj. 14. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én akkor fejeztem be a tv nézést amikor egy filmben 7 db reklámot számoltam meg.
2021. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%

Naponta több millió ember ül a tv előtt, főleg főműsoridőben.

Ha nem lenne rá nagy igény, akkor nem lenne annyi csatirba

2021. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Van rá igény. Filmnézésre a legolcsóbb (legális) megoldás, ha elviseled a reklámokat, bár ez az okostévékkel már kitrükközhető úgy, hogy elkezded felvenni a műsort, majd egy jó 40 perccel később elindítod, így lesz annyi buffer, hogy áttekerd a reklámokat. A felvétel el is tehető, nem kell letörölni, így annyiszor nézed meg ahányszor akarod, mint a DVD-t, ez is teljesen legális. Bár tök jó a Netflix és társai, van egy óriási problémájuk, az, hogy net kell hozzá. Az pedig gyakrabban megy el vagy válik instabillá, mint a tévéadás, ami kb csak akkor megy el, ha fizikailag elszakad a kábel az oszlopon, de akkor is ott van a földi sugárzás tartaléknak. A DVD-t, meg a korábbi felvételeket akkor is tudod nézni, ha fa dől a kábelre és becsap a villám az adótoronyba, így abszolút nincs semmi adás, se net.
2021. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nálam van, egész nap szól, igaz csak hátternek. Nem tudom, nekem így jobban esik itthoni lenni ha van valami háttérzaj. Ha valami műsort nézek arra leginkább ott a Netflix, TV műsort elég ritkán nézek
2021. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Az általános igényeket nem tudom.

Nekünk 8 éve nincs tévénk, a férjemnek se hiányzik. Csak foglalta a helyet, kellett az egyre gyarapodó könyveimnek, és felesleges is volt mert nem nézte egyikünk sem.

Az olvasás mellett ott a net, azon nézünk sorozatokat, néha filmeket.

Viszont van néhány tv műsor amit én szeretek, pl konyhafőnök, nyerő páros, gyertek át, ezeket is neten megnézem, nem mellesleg reklámok nélkül, ahogy a híradót is. A férjem a Házon kívül c. műsort szokta nézni.

2021. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Én se sok tv-t nézek. Megnézem a Barátok köztöt és lefekvés előtt egy kis Family guy-t (a laptopot nem viszem az ágyba, inkább tv-n nézem), és slussz. Na jó, hétvégente amikor van, akkor Forma-1-et is tv-n nézek.

A sok ismétlés, ünnepekkor az idióta vígjátékok huszadszorra, közben 10 percenként 20 perc reklám... engem sem kötnek le.

De! Magamat nem nevezném reprezentatív mintának. Az idősebb korosztály szerintem inkább tv-t néz mint facebookon youtubeon lóg.

2021. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 15. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!