Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lenne rá igény,...

Szerintetek lenne rá igény, vagy van egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy megpróbálnám megírni a "Roxfort történelmélt".Már rengeteget agyaltam rajta, magán a történeten, de persze vannak még elvaratlan szálak és rengeteg kutatást kéne még csinálnom...Szóval szerintetek van egyáltalán értelme vesződni vele?!

2017. máj. 10. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem nagyon :/ Nem hangzik túl érdekesnek. Persze lehet, hogy lenne olvasóközönsége, ha jól írod meg.

Amúgy te vagy az, aki mindig HP fanficekről kérdezget itt? Talán elkezdhetnél mást is olvasni. Rengeteg jó sci-fi/fantasy van, nem kell egyetlen egynél lehorgonyozni, hogy azon kívül semmi más nem érdekel.

2017. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.Amúgy nem én vagyok az😀
2017. máj. 10. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van értelme. Az igazi HP rajongók - ami elég nagy tábor - mindig keresnek valamit, amivel ebben a világban maradhatnak egy kicsit, és ilyen sztori nem nagyon van. Plusz, örülnek, ha újat találnak. :)


Én ugyanezt csináltam a Hobbitnál. Egy olyan szereplőről írtam fictiont, akivel kb. senki nem foglalkozott, pedig tök érdekes története van. Publikáltam, és kiderült, hogy a fanok imádják, elvégre az általuk szeretett világban játszódik, részben, kapcsolódik a szereplőgárdához, stb.... Nem volt probléma.


Egy tanács: ha megtudod írni úgy, hogy az inkább kicsit történetjellegű legyen, és ne tanulmány, plusz lenne ott néhány szerethető karaktered, akiknek lehet némi közük az általunk ismert későbbi karakterekhez... akkor szerintem tedd meg! Úgy biztos, hogy olvassák majd. Akár a Roxfort szellemei, don't know... :) Tedd személyessé!

2017. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi!

Mindenféleképpen történetet akartam írni, köszi a tanácsot!:)

2017. máj. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!