Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kiket látnál szívesen az...

Kiket látnál szívesen az X-Faktor mentori székeiben, szerinted kiknek van elegendő szakmai tudásuk/tehetségük, hogy betöltsék ezt a szerepet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 11:03
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Bohóckodás valóban.

Azonban 9 évadból 4et nyert határon túli, nem mindegyiket...

2021. nov. 6. 12:39
 12/35 anonim ***** válasza:
89%

#10

Hát ez nem igaz, mert összesen kétszer nyert határon túli, Tóth Andi és az USNK.

Legalább néznél utána a dolgoknak, mielőtt ilyen okosságot írsz ide. ^^

A határon túli magyar pedig ugyanúgy magyar és ugyanannyi eséllyel indulnak, mint bárki más.

2021. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
50%
Igen, lehet, hogy belevettem a másik csatorna hasonló műsorát is, de akkor is sok ez, azért nincsenek fele annyian. És nem akarok megnevezni senkit, de volt olyan első helyezett is, aki abszolút nem színpadra való. Nem is egy.
2021. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
78%
12-es: és Tibi? Nem jut eszembe a vezetékneve.
2021. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
78%

Az a kalapos, neki sem emlékszem a nevére, ő nem határon túli volt?


És azért nem ugyanolyan. De ebbe nem akarok belemenni.


Az igaz, hogy ugyanolyan eséllyel, de a holland és még nem tudom, melyik ország szülötte, külföldi is ugyanolyan joggal indul. Nemde? Nem a magyarság kell, hogy eldöntse a versenyt, hanem a tehetség. Mert akkor ne olvass külföldi írótól könyvet, ne hallgass külföldi zeneszerzőtől számokat stb.


Na, erre gondoltam, megérdemelten kell,hogy nyerjen valaki és nem annak alapján, hogy volt egy Trianon.

2021. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
61%
Jaaa de Tibi is az volt, róla elfeledkeztem. Hát őt például én sem kedveltem, mert csak magyarul tudott énekelni, és egy szólamban, a végén már unalmas is volt. De nem ők segítették meg, hanem a nézők, az az igazság. Facebookon rengeteg rajongója volt, és minden vele volt tele. Én se értettem, hogy miért, de odavoltak érte.
2021. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
78%
12-es: Ruszó Tibor. Szóval eddig három
2021. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%
A negyedik: Ricco és Klaudia. Zárójel: őket nagyon szerettem és nagyon szépen énekeltek. Ők is határon túliak.
2021. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Tóth Andi

USNK

Rico és Claudia

Ruszó Tibi.

Ők voltak határon túli győztesek az xfaktorban.

A "kalapos" alatt szerintem Takács Nikolasra gondolsz. Ő nem nyert, második helyezett lett.

2021. nov. 6. 14:22
 20/35 anonim ***** válasza:
71%

"puzsérnak semmi köze a zenéhez, magyar szakot végzett, ha egy regényt leszól, az oké, de semmit nem ért a zenéhez, az énekléshez, így nem értettem soha, honnan veszi a bátorságot, h. embereket alázzon meg."


Mert ennek a műsornak van bármi köze a zenéhez? Amikor nem az a lényeg hogy milyen énekes, tudja-e a dalszöveget hanem hogy legyen "egyéniség", akkor szerintem felesleges komolyan venni ezt a parádét. Puzsér viszont nagyon szuper volt zsűrinek. A jelenlegi zsűriben Gáspár Lacin kívül mit tudnak felmutatni zenei karriert a többiek?


Ez a műsor csak arra jó hogy újabb celebeket termeljen. Semmi köze a zenei tehetséghez.

2021. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!