Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kiket látnál szívesen az...

Kiket látnál szívesen az X-Faktor mentori székeiben, szerinted kiknek van elegendő szakmai tudásuk/tehetségük, hogy betöltsék ezt a szerepet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 11:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
52%
20-as: így van, ahogy írtad.
2021. nov. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
57%
7 es válaszoló ha annyira mi kis falunkat akarsz nézni akkor nézd a Cool TV t mert most ott adják xd
2021. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
57%
22-es: csak az ingyenes csatornákat tudom nézni, még az is sok, amilyen műsorok vannak. Megvárom az RTL Klubon. De kösz a tippet.
2021. nov. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
57%
10-eshez: jaj, nem is én voltam a 7-es! Helyette válaszoltam, bocs! De én is kedvelem A mi kis falunk-at.
2021. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
11%
Gáspár Győző, Varga Irén, Berki Krisztián, Zámbó Árpi
2021. nov. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
57%
A fiúk(Gáspár Laci, ByeAlex, Puskás Peti) jók lennének szerintem, ha nem lenne ennyire megírva nekik, hogy hogyan játsszák magukat. Női mentor az most szánalmas, inkább nem is mondok semmit. Tóth Gabi, Radics Gigi jó lenne, vagy esetleg még Szandit tudnám elképzelni, de mindet csak úgy, ha nem kell játsszaniuk magukat.
2021. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
31%
Hörcher László, Loca Pantera, Varga Irén, Bíró Mari. De akkor már át lehetne vinni a showt a BP tvre xd.
2021. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
25%
P. Violetta lehetne a műsorvezető.
2021. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
57%
Ez az egész műsor kritikán aluli. Ilyen mentorgárdával meg egyenesen vicc. Lassan említésre sem méltó. Ahogyan írták korábban, semmi köze a zenéhez, ahogy a tudáshoz sem.
2021. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
18%

mondjunk aki szerint a nagy feró jó volt de a radics gigi meg nem... ":DDD

mondjunk azért a radics gigi az egyik legnormálisabb magyarországi énekesnő ami még énekesnőnek mondhatja magát! jó fej is volt ellenben a nagy feró 0 tehetségű... lehet játszani az énekest de nem tud zenélni nem ért hozzá...


puszér robert azért lenne jó oda mert habár nem annyira ért a zenéhez viszont meg meri mondani a dolgokat! na meg mekkora műsor viták lennének! ":D

nézd meg a nagy jófejkedő mentorokat anno hagyjuk már tényleg agyon dicsérték az összeset ellenben a puszér azt mondta pár éven belül nem fog ismerni senki sem és így is lett! tudta jól hogy mi a helyzet...

1 puszér bőven elég a többi 3 meg értsen a zenéhez! hiszen a mentorok jelenleg mit kerestek? akit el lehet adni meg aki szimpatikus! na ennyi erővel akkor a kutya is lehet mentor!

2021. nov. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!