Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Dávid vagy Viktor? Aki figyeli...

Dávid vagy Viktor? Aki figyeli a Megasztárt, melyiket kedveli jobban?

Figyelt kérdés
Én tulajdonképpen Dávidnak drukkolok. Viktornak már úgyis van egy pénzzel felfújt háttere. Nyomatják ezerrel, és már elegem van abból az önelégült arcából. Viszont azt én is belátom hogy jobb hangja van. Szerintetek? Dávid viszont egy annyiszor kellemesebb a személyisége is. Ti hogy vagytok ezzel?:)
2008. dec. 20. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az egész megasztár 4 egy nagy rakat lókaksi volt. Kábé olyan volt, mintha az összes versenyző közül a legbénábbakat válaszották vna ki.

De ha a kettő közül választani kell, akkor Viktor.

Dávidnak nagyon nem jött be az a.. szóval a feje. Meg a hangja se.

Viktor jobb (: Éshát a jó mindig győz :P és Hepiend x)


Kellemes ünnepeket mindenkinek (:

2008. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
én egy kicsit kilógok innen,mert én egyáltalán nem néztem a Megasztárt....(egyik szériát se)de ha kapcsolgattam és néha elkaptam 1-1 dalt nekem ez a Viktor elég szimpinek tűnt,viszont újságot olvasok és abban számomra azt tűnt ki hogy Dávidot sztárolták jobban....egyébként soha nem születhetett volna olyan végeredmény ami valaki(k) szemében ne lett volna bunda...Dávidos az apukája támogatja,Dávidot meg a gyülekezete..-a rosszindulatúak szerint..én ezt olvastam...szóval teljes elégedettség soha nem lett volna...ha valami butaságot írtam bocsi,,mondom én nem néztem folyamatosan a műsort,ez egy kívülálló,pártatlan ember véleménye...
2008. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Viktort támogatja az apukája(nem Dávidot)az újságok szerint-ezt akartam írni az előző üzimben...de gondolom érthető volt:-) -az előző válaszoló-
2008. dec. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Viktornak szurkoltam az elejétől kezdve, nagyon örülök, hogy ő nyert, megérdemelte, szép hangja van, szerintem nagy jövő áll előtte :)

ja és Vik egyáltalán nem önelégült vagy beképzelt, sokszor láttam már élőben és nagyon közvetlen, szimpatikus és mindenkivel mindig kedves...

2008. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem azért kellett megnyernie Viktornak mert ő sokkal "popposabb" ami azt is jelenti, hogy vele majd bármilyen stílust el tudnak énekeltetni, vagyis könnyebb mozgatható bábu mint Dávid. Dávidnak van egy stílusa és tudja mit akar. Ezzel nem tudtak volna mit kezdeni, mert szerintem a siker és a sztárság érdekében sem lett volna hajlandó úgy táncolni mint ahogy a Tv2 dalol. De szerintem is többre viszi majd mint viktor és Krisztián, Tamara, talán még Lüszi is.
2008. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%
a sok szapulás ellenére nekem Viktor szimpatikusabb :)
2008. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
53%
Szerintem A Dávid sokkal jobb a viktornál!De Viktor illik jobban a kapcsolat koncerten!Én sajnáltam hogy neem Dávid nyerte!!!!
2008. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!