Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Barátok közt-ben Berényi...

Igabcsy kérdése:

A Barátok közt-ben Berényi Claudia milyen rokoni viszonyban Berényi Mikivel és Berényi Andrással?

Figyelt kérdés
Miki és András tudom, hogy testvérek, de Claudiát nem tudom hová tenni.
2010. szept. 24. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
sógorok voltak
2010. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Claudia férje Berényi Zoltán volt, az első részben meghalt.
2010. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb 1 éve kezdtem el rendszeresen nézni, addig csak néha néha. De ezen a rokoni szálon már régóta agyaltam. :)

Köszönöm szépen.

2010. szept. 24. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egész klán bazi nagy, jó,hogy nem lehet érteni:D Én is mióta is?hát nemtom..kb 5 éve lesem:)

Amúgy úgy van,hogy


Van a 3 tesó Miki,Zoli és András...ők ugye elszöktek mert az apjuk verte őket.Zoli volt a legnagyobb,Miki meg a legkisebb.Aztán az apjuk megnősült és lett még pár gyereke, az Attila, az Ági meg az a halott baba akit kiástak.

Na most a Klau férje a Zoltán volt, aki szexelt Zsuzsával, András exével és akitől lett a Bandi:) A zoltán jó fej volt meg ravasz is, volt erről egy karácsonyi különkiadás:) Zolinak meg Klaunak a fia volt az Ákos, a Julit meg aki amúgy Tímea lenne, 17 évesen szülte Klau.A többit meg tudod:D

2010. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 karathrace válasza:
Claudia Berényi Zoltán özvegye, aki Miklós és András édestestvére volt. Szóval vérszerint nem rokonok.
2010. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!