Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyerje a Való Világot?

Ki nyerje a Való Világot?

Figyelt kérdés
Az olyan kommentekre nem vagyok kíváncsi, hogy senki sem. Olyan kommenteket sem szeretnék látni, hogy "ki az aki még most is nézi azt a szennyműsort" és társai. Nyilván lesznek olyanok, akik erre fittyet hányva mégiscsak írnak valami hasonlót a magyar mentalitásból kiindulva, de azért remélem lesz releváns válasz is.

2023. febr. 1. 15:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Daninak szerintem a Melinával való kapcsolata volt a veszte, attól függetlenül, hogy szoros volt a párbaj végkimenetele, Daniban több lett volna és szerintem még a fődíjra is esélyes lett volna, hogyha a saját játékát játsza
2023. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben alárendelte magát egy erőszakos nőnek, akinek egy vagy két gyereke is van, idősebb a többieknél. Daniért kár, de ilyen a "villaszerelem". Ha a Melina is kijön, akkor várja, nagy a szerelem, egy hétig, aztán vége.
2023. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
72%
#12: Melinának gyerekei vannak? Ez most komoly?
2023. febr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Engem az lepett meg hogy 25 éves. Én azthittem legalább 30 megvan 😂
2023. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

#14

nem úgy volt, hogy 29?

mintha pár nappal ezelőtt ez hangzott volna el pont tőle

2023. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy most miért a Barna a közellenség?

Csak én érzem úgy, hogy az a 3 p*csa állandóan sajnáltatja magát és a Barnát próbálják besározni mindennel?

2023. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Jaa akkor lehet én értettem félre 😄 Mert egy 30+osnak simán kinéz. Remélem kiviszi Lisszát Barna és kinthagyja. Igaza volt hogy semmit nem csinál bent csak azért van még ott mert észre se veszik hogy bent van annyira jelentéktelen
2023. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
#17 sanszos, hogy őt fogja kivinni
2023. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
37%
Melinának gyereke vagy gyerekei vannak és kb. 30 éves, idősebb, mint a többi. Akkor vallotta be, amikor megijedt, hogy terhes lett a villában. DE úgy is viselkedik, mintha a gyerekeit kellene védeni, egyébként rémes, ahogyan viselkedik. Állandóan a többit sértegeti.
2023. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

"amikor megijedt, hogy terhes lett a villában."


Az Bibi volt, aki az már első nap összefeküdt Laminnal. Melina, és Dani között volt szex egyáltalán?

2023. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!