Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Túl sok már a tehetségkutató,...

Túl sok már a tehetségkutató, nem?

Figyelt kérdés

Szerintem már túl sok, és már túl erőltetett... :/

A Megafrász 1-2 oké... A 3.-ra már nem emlékszem a döntősökre, néha belenéztem, azt tudom, hogy Rúzsa Magdi lett a győztes.

A 4.-et azt sem tudom, ki nyerte az 5. már teljesen kiverte a biztosítékot...

Az X faktor... Hát, azért valljuk be, 10000-szer színvonalasabb a Megafrásznál, de könyörgöm! Most lett vége, kidobott az országnak ez is egy csomó "sztárt" (azért messze vannak ők attól), és már reklámozzák a következőt. Értem én, hogy sok a tehetséges ember, de ennek a cseppnyi országnak már nem kéne több...

A Csillag születik a legalja az összesnek, szerintem. Ha nem arra mennének rá, hogy ott is énekeseket "dobjanak piacra", akkor még lenne értelme, mert olyan lenne, mint régen a Ki mit tud. De neeeem... Tényleg az a legtrágyább az összes közül :/

A castingokat meg szoktam nézni az összesben, mert általában leesem a székről, és potyognak a könnyeim a röhögéstől, de annyi...

Sok már... Nagyon sok... Nem?


2011. márc. 30. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy ezekből mind sztárt akarnak csinálni, akkor sok.

De ez nem erről szól. Csinálhatnának helyette egy hetente egy epizóddal jelentkező sorozatot is. Csak azt nyilván nem nézné ennyi ember. És nem lenne nagy reklámbevétel.

Egyébként én szeretem nézni. Bár talán zenészként ez szakmai ártalom :) Nyilván nem fut be minden induló versenyző, de nem is erről van szó. Előadnak valamit, és ha jól sikerül nekik, akkor hallottál egy számot jó előadásban. Szerintem már önmagában ez is indokolja a műsor létét.

Azzal meg nem értek egyet, hogy zárjuk le az újak elől a lehetőséget. Ha jön egy ismeretlen valaki, aki viszont sokkal jobb az ismerteknél, legyen lehetősége ismertté válni. A piac meg majd eldönti, melyikük marad fenn és melyiknek kell más munka után néznie.

2011. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol igazad van, ennek a kis országnak nem kell ennyi "sztár".

Csak az a baj, hogy nagyon nagyon sok tehetséges ember van itt, és sokszor ők be sem kerülnek, vagy ha be is kerülnek, egy két sikeres hónap, év után eltűnnek.

Szerintem sokkal jobban meg kéne becsülni a tehetséges embereket, és nem csak pénzszerzésre használni őket.

Ezért van annyi kiégett híres ember.

Ezek a tehetségkutatók sem a tehetségek segítésére vannak, de ezt szerintem mindenki látja.

Szerintem előbb, utóbb mint az orvosok, a tehetségek is ki fognak vándorolni, mert itt csak az érvényesülhet, akit akarnak, hogy érvényesüljön.

Bár lehet külföldön is.

Király Linda is ki tudja mióta próbálkozik.

2011. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az a célunk hogy tehetségeket keressenek hanem a nézettség a lényeg!Én szerencsére már 2 éve nem nézek RTL-t és TV2-t egyáltalán!Amúgy meg akárhányadik helyen végeznek ezek a versenyzők egy év után már hallani se lehet róluk!
2011. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is túl sok, felesleges már újat indítani. Egy jó ideje szerintem már nem is lehet olyan szuper hangokat hallani bennük, mint eleinte. Az egyik megasztár pl, azt hiszem a négyes, nem a leg utóbbi, hanem az előtte levő, nevetséges volt. Ott még a zsűrin is észre lehetett venni, hogy számukra is kész kínszenvedés volt. Katasztrófálisan gyenge csapat volt.

De persze mindenki tudja, hogy nem is a tehetségekről szólnak ezek a műsorok, hanem a pénzről.Ezek sokat hoznak a konyhára ezeknek a csatornáknak.

2011. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!