Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Vastag Csaba...

Szerintetek Vastag Csaba barátnője ( Bors Kata) nem féltékenykedik?

Figyelt kérdés

Azért mi csajok féltékenyek lennénk:)

És vajon lehet rá oka?

Csabi hűséges tud majd maradni??

6 éve vannak együtt ebből 2 éve élnek együtt.


2010. dec. 27. 13:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Hát én nem lennék féltékeny mert ha már 6 éve valakivel együtt vagyok akkor nagy is a szerelem meg a hűség.

Nekem csak az esne rosszul hogy a táncos lányokkal izéél :D meg a Keresztes Ildikóval.

De amúgy a Csabi nem szégyenlős mert vagy a padlon fekszik vagy azon a létrán, vagy a csajokat emelheti.

De lennék annak a táncos nő helyébe :S

2010. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
De akkor is, gondolj bele:-) A te imádott pasidnak bugyikat küldenének, meg telcsiszámmal tömnék tele a zsebét meg stb... Sztem mindenkiben ott az a bizonyos " zöld szemű szörny" :D
2010. dec. 27. 14:50
 3/36 anonim ***** válasza:

Én biztos féltékeny lennék.:)

Szerintem egy kis egészséges féltékenység mindenkiben van.Már ha szeretsz valakit.

És én nem úgy gondolom, mint az első, az együtt töltött évek nem arányosak a szerelem nagyságával.

(megjegyzem, szerintem nem hűséges, de ezt csak ránézésre mondom)

2010. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 év után már feltétlen a bizalom. :) És kizártnak tartom hogy Csaba megcsalná.
2010. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy Csabi nem hűséges?

Szerintem mindegyikünk életében biztos adódik egy olyan alkalom, hogy megtehetné.... mindig két emberen múlik.

Csak én azt nem értem, hogy mért mondta Feró, hogy cSABA szingli? Mért nem válalta fel a barátnőjét!!

2010. dec. 27. 16:29
 6/36 A kérdező kommentje:
mert nem kapott volna annyi szavazatot ha tudják, hogy van komoly kapcsolata? Akkor nem is a hangja miatt szavztak rá:D:D
2010. dec. 27. 16:31
 7/36 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad a kérdést, hogy miért nem vállalta fel, hogy van barátnője. A szavazatok miatt.


Amúgy sztem nem féltékeny. 6 év alatt tuti hozzászokott ezekhez a dolgokhoz + gondolom tudja, hogy mivel jár ez a "sztárság". Gondom ha féltékeny lenne, akkor Csaba kidobná. Csaba ebből él, ebből fizeti a víz/villany/gázszámlát, a kaját stb. Tehát muszáj a Katának elfogadnia.

2010. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Kata nem akart a nyilvánosság elé lépni. Ezért nem hallottunk sokat róla. Amúgy miért titkolta volna? Hiszen akit érdekelt,az úgy is tudta hogy van barátnője.
2010. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

ÍGY VAN!! azért nem hallottunk Katáról semmit, mert Ő nem akart nyilvánosság előtt lenni.

Mondta is a Csabi hogy Ő elfogadja a Katának ezen fajta vissza húzodotságát, de a Katának is el kell fogadni hogy mostmár a Csabi az nem csak az ő VASTAG CSABI-JA. Hanem már egy egész országé. De nem szerelmileg

2010. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Én a helyében biztos valamennyire féltékeny lennék, de nem fárasztanám ezzel Csabát. Zavarna a dolog, hogy lányokkal "enyeleg" a színpadon, meg hogy több százan nyomulnak rá, de szerintem csukva tartanám a számat. Hisz ez van, ezt el kell fogadni. Imádják a nők, de ha engem szeret, az a lényeg.

Talán ugyanígy van ezzel Kata is. Abban biztos vagyok, hogy nem örül a csajok felhajtásának, de elfogadja, és azt tartja fontosnak, hogy Csaba mellette van, már sok-sok éve.

Hogy Csaba mennyire hűséges... arról sokat olvastam már itt, hogy így csalja-úgy csalja, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ez így is van. Ahogy abban sem, hogy biztos nem csalta/csalja meg.

2010. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!