Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más is "pozitívan csalódott"...

Más is "pozitívan csalódott" VV Szandikában?

Figyelt kérdés
Nagyon meglepődtem rajta (főleg a bemutatkozó filmje után), de többször voltak értelmes megnyilvánulásai. Ti mit gondoltok?
2010. dec. 30. 20:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Szandika nem olyan hülye,mint amilyennek tetteti magát.Én pozitívan csalódtam benne.Higgyétek el,nagyon soká bennt lesz.Legalábbis nem olyan ,mint sok lány bennt egymás háta mögött kibeszélik a másikat,ő a szemükbe mondja.
2010. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

22:23-asnak!

Kicsit rosszul tippelsz, ne menj grafológusnak:)


22 éves vagyok, és orvosira járok. Na, elég "nagy" ember vagyok, hogy a te szavaiddal éljek?

Amúgy biztos azon sérültél be, hogy leprostiztam a sztárjaidat. Nem én találtam ki, rokonom az egyik operatőr srác, ő mondta. Biztos hazudott...

2010. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem hazudott a rokon: [link]
2011. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2011. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én negatívan csalódtam benne. Eddig jófejnek tűnt, vagy csak úgy volt összevágva. Mindenkire nyomul, mindenki visszautasítja, akkor fikáz. Azt hiszi magáról, hogy ő a legerősebb személyiség, ami nem egyenlő a gátlástalan egyszerűséggel.
2011. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen, rémesen néz ki a kacsaszájjal és ráadásul rémesen műveletlen és buta. Ez mind nem lenne nagy baj, ha nem ordibálna. De amikor nem ért valamit, rögtön elkezdi a sipitozást, a hideg kiráz tőle.
2011. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2011. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!