Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vicces virgont és igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces virgont és igazi gyerek, vagy komoly és felnőttes?

Figyelt kérdés

Egy 13-16 éves lány milyen legyen?

Igazi gyerek, aki mindennek örül, ugrál néha örömében, nevet, és őszinte, ami a szívén az a száján, vicces, és eleven?

VAGY

Komoly, kiegyensúlyozott, pontos, és felnőttes?


Nektek fiúk mi szimpatikusabb inkább?

Milyen barátnőnek örülnétek inkább?

KORT IS LÉGYSZÍVES!


2010. nov. 27. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont azt a korosztályt kérdezed, amikor nagyon sok dolog megváltozik. A 13 éves lányok ne legyenek már komoly felnőttek, de a 16 évesekben kell már valami érettség. Elvégre nem véletlenül van 18-19 éves korban az érettségi. :) Persze mindig kell egy kis elevenség, egy kis hülyülés, de nem mindegy, hogy mennyi, és hogy milyen helyzetben vagy... (22L)
2010. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

19 éves lány vagyok!

Én az arany középutat tanácsolnám! Légy vidám,vicces,merd kimondani amit akarsz,DE tudd mikor teheted meg és mikor nem illik!A pontosság az nagyon fontos!Szeretik ha megbízható vagy,de azért légy résen!

Ne akarj túl felnőtt lenni(arra még lesz elég időd),nehogy olyan dolog történjen veled amit nagyon nem akarsz!

2010. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moszuke ***** válasza:

hát már bőven nem az én korosztályom.. de én a mai napig örülök annak ha valaki "nem felnőttes".

én is perverz, szókimondó, tapló, beteg állat vagyok és ilyen emberek között érzem magam jól.

22/f

2010. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól tudjon sz*pni.
2010. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!