Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ugye h milyen nagy arc ez az...

Ugye h milyen nagy arc ez az Alekosz? Nagyon állatul kiosztotta őket. Imádlak Alek

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 19:22
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

és egyébként nagyon megutáltam a bécit

az olit akit annyira bírtam, a végén már nem vártam vissza, mert azt hittem h béci igazi arca volt az ahogyan az utóbbi időben viselkedett, és azt gondoltam h neki kellene visszamennie kettőjük közül, de csak megvezette a nézőket a jó pofis dumájával, és amit vissza jött már is megmutatta milyen. az oli meg amióta kiment sokkal szimpibb mint valaha, úgyhogy meglátszik ki milyen ember

2011. febr. 18. 19:50
 12/32 anonim ***** válasza:
62%
ez az ember megint kiválasztott valakit, akit meglehet alázni ő jelenleg Jerzy! Kezdte Ildivel
2011. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
67%
Az a leggusztustalanabb hogy jerzy szo.ik amikor őt köpték le... Lilu "nagyon vicces hogy jerzyt tartja rémálomnak" ez a nő xD
2011. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%
Alekosz a riportba azt mondta Évára is, hogy nem jó nő, akkor most mi ez, hogy megint szerelmes? ki itt a legnagyobb szinész?
2011. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Az meg a másik, hogy Lilu és Balázs mindig állást foglal, pedig egy műsorvezetőnél iratlan szabály a pártatlanság.
2011. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
nem arról van szó h milyen kapcsolatban van az évával
2011. febr. 18. 20:08
 17/32 anonim ***** válasza:
52%
Helyes! Végre valaki megmondta.
2011. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 bumbi02 ***** válasza:
76%
látom fölöslegesen irtam le amit irtam, mer elmész a tények mellett...
2011. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
51%

nananana.. asszem mindenki tudja h Jerzy milyen körülmények között nőtt fel... tehát nem csoda hogy nem sokat tud az édesanyjáról, tehát bunkóság ez miatt kiosztani.. és JÉÉ nem kezd konfliktusokat és nem is csinál egyéb olyan embertelen dolgot ami kritikán aluli.. tehát nagy RESPECT Jerzynek amiért ilyen tud maradni, én csodálom, hogy Évát nem ütötte le amikor az anyjáról beszélt.. és én fiú vagyok egyébként tehát nem vok belezúgva Jerzybe, de én nem azt élvezem ahogy emberek ilyen gusztustalan módon viselkednek egymással és stb.

Alekosz egy gyáva féreg nagy a szája mikor Béci megemlítette neki, hogy a művésznő nevet hülyeség volt a Gigire ragasztani akkor ott magyarázkodott egy csomó ideig hogy ezt pozitívan értette, pedig folyamatosan hangsúlyozza h nem.. ya! és mindig mondja, hogy Lacinak csak nagy a szája.. ezt hogy merné már Lacinak megmondani????? ott nyalna neki mint egy rossz b*zi... eddig nagyon bírtam Alekoszt de ez a balhéja áhh.. UNDORÍTÓ...

2011. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
bumby02 én nem megyek el a tények mellett mert itt arról van szó és nem másról h az alek amit mondott a bécinak az igaz volt,és jogos a jerzyről egy szót nem írtam
2011. febr. 18. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!