Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ugye h milyen nagy arc ez az...

Ugye h milyen nagy arc ez az Alekosz? Nagyon állatul kiosztotta őket. Imádlak Alek

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 19:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy csak általános iskolát végzett, de legalább érti a körülötte lévő dolgokat és őszintén vállalja a véleményét. Attól, hogy valakinek nincs diplomája még lehet intelligens és aki pedig lenézi az úgymond tanulatlan embereket ássa el magát élve. Gerinctelenek vagytok ha ez alapján ítéltek meg valakit. Lehet, hogy Jerzy tud 4 nyelven de, hogy nem tudja elmondani értelmesen a gondolatai az is biztos.
2011. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
65%
Hú de még mekkora arc, én annyit nevettem rajta, megnéztem még 3x a videót neten. COOL
2011. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
52%
Én egyetlen egy hozzászólásra reagálnék. Valaki azt mondja Jerzy nem szüli a feszültséget, sőt kerüli a konfliktusokat... Ő volt ELSŐ, aki miután Béci jött vissza, neki esett Anikónak és két napig csak ömlött a szájából a sz*r, hogy mekkora ribinek tartja Anikót... Mi köze van hozzá? Miért csak akkor meri megmondani, amikor már Olivér nincs ott? Szerintem abszolút igaza volt Évának és Alekosznak is, pedig eddig nem csíptem őket... Béci, Gigi, és Jerzy is álszent. Mindegyiknek hatalmas arca van amióta Béci megnyerte a párbajt. Akkor még neki szurkoltam, mostmár egyre nagyobbat csalódom benne. Az a stílus amit Alek, de főleg Éva megengednek maguknak, gyalázatos, viszont a mondanivalójuknak (amit normálisan is elmondhatnának) abszolút van valóságalapja.
2011. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon jó volt Alekosz. Imádtam. Megmondta mindenkinek de mégis olyan volt, mintha csak beszélgetnének, semmi kiabálás (Alek részéről) semmi csúnya szó. BBéci pislogott, hogy most mi van, az nagyon ott volt. Jerzy idegbeteg lett. Alek 4ever!
2011. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
38%
jajj kérdező szánalmas vagy.. mindenkit lepontozol aki nem ért veled 1et.. bár nem mintha érdekelne de én érzem magam furcsán hogy ilyen szánalmas emberek vesznek körbe xD
2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
35%

Alekosz milyen király erről most nem írok mert egyértelmű.



Ha Jerzsit csak úgy semmi előzmény miatt kezdte volna így lealázni akkor sajnálnám, de így hogy Anikót hülye p.icsának nevezi meg ilyenek egy olyan dolog miatt amihez semmi köze

Ezért megérdemli

2011. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
35%

"Lényegébe bevallotta hogy egy idegennyelven nem tud beszélni."


Na nehogy már ez alapján ítéljünk meg emberek, légyszíves. Nem másért, csak azért mert ez így gusztustalan és túl egyszerű. Ne pozicionáld már magadat az alapján magasabbra, hogy esetleg volt lehetőséged nyelveket tanulni. Basszus, elásnám magam szégyenemben ha valaha is azért néztem volna le embereket, mert nem beszélnek idegen nyelveket... Elárulom neked, hogy nagyon sok nagy magyar színész (a zsidókat is beleértve) sem beszél különösebben nyelveket, őket is lenézed? Vedd nyugodtan figyelembe azt is, hogy Alekosz nem egy mai gyerek. Azért meghallgatnám Yerzi angolját, mert éppenséggel még magyarul sem tud értelmesen megszólalni... A konyha-angol, meg nem angol, almost-english-re ne vergődjön senki. Az megvan akár egy hét angol nyelvi környezetben eltöltött idő után is - az nem teljesítmény.

2011. febr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Az a stílus amit Alek, de főleg Éva megengednek maguknak, gyalázatos, viszont a mondanivalójuknak (amit normálisan is elmondhatnának) abszolút van valóságalapja."

Évát nem vitatom de Alekosz ordibált? Csúnyán beszélt? Nem g.cizte le őket, mint ahogyan nem olyan régen Béla tette, és nem hülye p.csázta le Gigit sem. Elmondta kulturáltan a véleményét amire Béci és Jerzsi sem tudott se köpni se nyelni.

2011. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 bumbi02 ***** válasza:
47%

Vedd nyugodtan figyelembe azt is, hogy Alekosz nem egy mai gyerek


Vedd figyelembe hogy Alekosz azért nem a 30as évekbe járt iskolába hogy ne legyen lehetősége legalább egy szakmunkásképzőt elvégezni. Nem ez alapján ítélem el Alekoszt. nem okostojás, hanem okoskodótojás. Kibeszél másokat a hátuk mögött, közbe meg hirdeti hogy mekkora genyóság kibeszélni mást a háta mögött. Leoltja Jerzyt mer az használt egy kifejezést amit a Béci is használt, és ezér már nincsenek is saját gondolatai. Miért Alekosz meg használta a gondolat szót, amit meg én használok. Neki sincsenek saját gondolatai? Ez kb ilyen. Aki ilyen helyre megy annak olyan is az élete. Nézd meg csak ... az egyik fele prosti volt, Alekosznak 8 általánosával nem tudom milyen munkája lehet, de szerintem szüleinél lakik még.. Akik ilyen showba látják a jövöjüket azoknak elég szar a jelenjük....

2011. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Kedves 9.25-ös, igazat adok neked részben, Éva valóban vitathatatlanul gusztustalanul viselkedett, ugyanakkor én úgy gondolom, hogy Alekosz is elmondhatta volna szebben is amit gondol... kicsit lenézően közeledett ő is, ami nem volt annyira szimpatikus, és támadott mindenkit aki éppen a környékére került... A mondanivalójukkal abszolút egyetértek, csak a lekezelő stílussal nem, Éváról meg nem is beszélnék. Eddig a Béci féle csapat volt szimpatikusabb, de amióta nincs Oli, és talán kicsit kinyílik a másik csapat is, nem csak az Olivér gondolatai után mennek, azóta szimpatikusabbak ők. Béci boci szemeitől meg frászt kapok, hogy "őőő nagyképű?"... Meg a kinyílt csipák. Szerintem Alekosz eddig is ilyen volt, csak éppen nem mondta a többiek képébe a gondolatait... éppen ideje volt!
2011. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!