Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Másnak is óriási csalódás...

Másnak is óriási csalódás Szandika?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik kedvencem volt,mert megnevettetett, a kinézete ellenére nem volt az a tipikus hülye p.csa,de mostanra totálisan az lett,nyafog,semmi sem jó neki,egyszerűen nincs életkedve,és az,hogy átállt a "sötét oldalra",és azok ellen fordult,akik mindig megvédték,vagy felvidították,ha éppen rossz passzban volt elfogadhatatlan számomra. Nagyon nagyot csalódtam benne. Mostanra már úgy gondolom,jobb lett volna,ha kizárják,és kiteszik. :(
2011. febr. 26. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is csalódtam Szandiban, eleinte pedig bírtam a fejét, de a folyamatos hiszti hogy mindenki körülötte ugráljon, egy kicsit unalmas. Mondjuk nagy csalódás volt még Anikó is, bement mint rosszkislány, és mostanában szinte végigbőgi az összes közvetítés, nincs nap, hogy ne hisztizne és ne bőgne.
2011. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is csalódtam Szandikában, pedig ö volt az egyik nagy kedvencem....

De azért még birom.Ha nem tér észhez , és folytatja ezt a viselkedést amiket mostanában müvel, akkor már nálam teljesen elfogja vágni magát.

2011. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálad elvágja magát?

Hehehe!!!

Biztos baromira meg fogja viselni szegényt,meg a Retek Klubot is :)

2011. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
1 ember nem de nem csak ő gondolja így hanem rajtakívül több 10 ezren :D
2011. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak az a baj,hogy még az ő szavazatuk sem tudja befolyásolni az előre megírt forgatókönyvet.

Azt senki nem tudja ellenőrizni,hogy valójában mennyi szavazat érkezett,a Retek Klub azt mond,amit akar.

2011. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!