Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy viszonyultok a "szeretem...

Hogy viszonyultok a "szeretem Magyarországot" soproni reklámhoz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 12:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
én se a sört nem szeretem, se nem vagyok egy nagy 'hazafi' de ez a reklám tetszik, először azt hittem, hogy Magyarország turizmus reklámja, nagyon meglepődtem, hogy sör :D ötletes, jól össze van rakva, ügyesek a készítők ;)
2009. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, de ettől függetlenül mindig libabőrös leszek, ha látom. Én örülök, hogy ilyen reklámot csináltak.
2009. febr. 19. 14:00
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

nagyon-nagyon jó

és ilyenkor a rájön az ember hogy magyaro. nem rossz hely és hogy igenis van mire büszkének lennünk. sok mindent fel tudunk mutatni -úgy gondolom- a történelem során

de a végén valamilyen szinten csalódás volt hogy sör reklám

de nagyon ötletes

16/L

2009. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
pontosan melyik reklámról beszéltek?
2009. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2009. febr. 19. 19:19
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is nagyon tetszik, tehetséges a srác, nem játsza túl! Gratulálok a készítőknek. 21/L
2009. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Napok óta gondolkozom már rajta, hogy felteszem ezt a kérdést:)

Szerintem hatalmas ez a reklám, pedig én nem szeretem a sört.

Először én is azt hittem, hogy országimázs reklám, és meglepődtem, hogy sör. Akárhányszor látom, engem is mindig kiráz a hideg, volt amikor könnybe lábadt a szemem is:) Amik elhangzanak benne, azokra mind büszkék lehetünk, hogy a miénk.

2009. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és még annyit akartam, hogy Tony Curtis elmehet a búsba. Ha évekkel ezelőtt inkább ezzel reklámoztuk volna Magyarországot, ezerszer többet ért volna!
2009. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép.
2009. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Imádom nagyon, mostani nagy kedvencem, mindig ráragadok a tv-re ha az megy! Azt hittem, hogy valami Magyarországot népszerűsítő reklám, aztán csak néztem amikor megláttam, hogy sör. Dehát Sopron a hűség városa. Szereti Magyarországot. Én is:)
2009. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!