Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy viszonyultok a "szeretem...

Hogy viszonyultok a "szeretem Magyarországot" soproni reklámhoz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 12:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudjatok,de szerintem szörnyű és gyomorforgató!

Olyan,mintha valami országimázs-agymosó program demóját mutogatnák egyfolytában.

Jó lenne,ha olyan lenne Magyarország,ahogy ott "leírják",de jelenleg fényévekre van akár attól is,hogy normális,emberi,élhető hely legyen,addig pedig a reklám (sajnos) teljesen hamis és hazúg.Amúgy meg képmutatás is pláne,hogy tudatmódosító szert reklámoz (vagy ez a poén csattanója???)!

Szerintem.

2009. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez túlzás:D Melyik jó szónoklatnak nincs egyáltalán agymosó hatása?
2009. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hallgattátok ma a Slágerrádiót ? Mert bejátszották ennek a reklámnak az eredetijét,amelyben a Canadian nevű sört reklámozzák.A hangneme ugyanolyan csak egy kicsitt hangosabban üvölti a pasas hogy a kanadai hoki a legjobb ,és szereti a kanadai nyelvet stb.

Tehát nem magyar találmány ez a reklám,csupán magyarították.

2009. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Volt szerencsém látni azt a reklámot is, és lehet, hogy túl elfogult vagyok, de a magyar jobban tetszik :D
2009. febr. 24. 19:04
 15/23 anonim válasza:
78%
Teljesen jó,pedig a mákos gubát és a sopronit is utálom,de ÖRÖM nézni a reklámot,csak gratulálni tudok hozzá!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, szerintem jól kitalálták.
2009. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
78%

Nekem a kedvenc reklámom. Hozzád hasonlóan én is mindig libabőrös leszek ha látom. Sőt ha meghallom, hogy megy akkor abba hagyom amit csináltam és megnézem. Ez még nem nagyon fordult elő vele. Bár negem is meglepett, hogy sört reklámoz. Nem tudom, hogy ez hogyan kapcsolódik a örhoz, illetve csak selytéseim vannak. Talán aki hazafi az Sopronit iszik? vagy nem tom.

Nagyon jó reklám, de én ettől nem fogok több Sopronit venni az tuti. De lehet hogy mások igen.

Detti 22/L

2009. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy jelenleg az ország nem a legjobb helyzetben van és ahogy az egyik válaszoló fogalmazott nem élhető. De szerintem ez a reklám épp, hogy talán egy kis erőt ad legalábbis nekem. Azok a dolgok akkor is vannak és akkor is Magyarországhoz, a mi hazánkhoz tartoznak, még ha éppen élhetetlen is a helyzet. Ez a hazafias érzés, ami azt jelneti,hogy nem csak akkor szeretjük a hazánkat, amikor jó a helyzet, hanem akkor is ha sz@r. Mi lenne ma Magyarországból, ha mindenki így ált volna hozzá régen pl.: szabadságharc, forradalmak és még sorolhatnám. Mindezeknek a hazafiasság volt az éltető ereje, hogy akkor is a mi hazánk és akkor is harcolunk érte.

És vélemyénem szerint talán van is egy kis ilyen felhívás jellege a dolognak. De lehet, hogy ezt csak én képzelem bele, és csak belőlem vált ki ilyen érzéseket.

De azért forradalmat nem fogok indítani :)

2009. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
44%
Na ezt nézd meg! [link]
2009. márc. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
2009. márc. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!