Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy viszonyultok a "szeretem...

Hogy viszonyultok a "szeretem Magyarországot" soproni reklámhoz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 12:11
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Én is azt hittem, hogy valamiféle "országimázs". Azért kezdtem el figyelni és végignézni, mert kíváncsi voltam a végére, hogy kié lehet és ki fizeti. Végülis akárki találta ki -leginkább nem a sörről szól-, talán nem is ez a közvetlen üzenete, de kiváló, profi, nagyon tetszik.
2009. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Nincs Vti Hondám.Nem vagyok versenyző és nem hordok overált.Európa egyik legszebb és legjobb motorját vezetem,és rajtam kívül még több ezer motortulaj tudja mire gondolok ha azt mondom Vtech.A fordulatszám mutató simán elhagyja a 6000-et,és nem örülök,ha az emberek összekeverik a Hondámat a Hyundai-jal.Büszkén gondolok a CRX-re,az S 2000-re és számos más Honda típusra.Szeretem a Skunk2 alkatrészeket,a Nissin fékrendszert a 16 szelepet és az Integratengelyt a hátsó tárcsaféket és a Plasma számlapot.Itt élek Európa szívében,Fordulattszámban Mi vagyunk a császárok,és igenis a Hondában vannak a Legjobb MOTOROK!!!HONDA én így szeretlek!
2009. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

:)

A sopronisnál mindenképpen jobb:))))))

2009. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!