Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ennyire tiszteli VV Béci a...

Ennyire tiszteli VV Béci a szabályokat, más embereket?

Figyelt kérdés

Ugye a nézők megszavazták Alekosznak, hogy ő rendelkezhet az ágyak felett. Ő adhatja bérbe azokat. Béla enyhénszólva telibesz@rta. Lazán befeküdt az ágyba, anélkül h fizetett volna érte, és többszöri felszólításra se állt fel. Meglátszik honnan való...


Lehet piti dolognak tűnhet innen kívülről, de nagyon is nagy jelentősége van valójában, ha ezt nem tartja tiszteletben akár egy valaki is odabent, az baromi sokat jelenthet.


2011. márc. 9. 20:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Törvényenkívüli Outlaw Béla nem tudja meghazudtolni magát. Beképzelt majom, nemtudom hogylehet szimpátiát érezni iránta.
2011. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Légyszi Béci fanok ti is válaszoljatok, mit gondoltok erről?

Miért hangoztatjátok folyton hogy ő tisztel minden szabályt és embert?

2011. márc. 9. 20:32
 3/32 anonim ***** válasza:
Az sem szép,amit Béci csinál,de az sem,h Alek annyi mindent kér az ágyért.Úgyhogy mindkettő megéri ebben a játékban a pénzét.
2011. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

Annak idején az Olivér is megette a más konzervjét minden következmények nélkül, pedig neki is meg volt tiltva. Ezt csak azért irod mert nem szereted Bécit.

Egyébként is Jerzy feküdt be az ágyba elöször. Ez miért nem tünt fel???

2011. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Nem láttam ezt az adást de milyen dolog az hogy fizetni azért hogy aludjon?????

Én sem fizettem volna érte.

Nem érdekelne hogy Alkesz mit magyaráz nekem.

2011. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Jerzy nem sok port kavar, de feltűnt az is nekem, nyugodj meg. De most Béla van kiemelve, mivel őt tüntetitek fel tisztességes, becsületes emberként, pedig pont belesz@rik mindenbe.


Olivérről meg annyit, hogy ő letette a konzervet, tisztán emlékszem arra a jelenetre, felkapta a vizet ez igaz, de nem zabálta meg mégis, mikor rászóltak, belesz@rva mindenbe.

2011. márc. 9. 20:37
 7/32 A kérdező kommentje:

20:36-os válaszoló!


A nézők döntöttek úgy, hogy Alekosz rendelkezzen az ágyak felett, de Béla nem csak Alekot sz@rta le, hanem a szavazók 52%-át. Ezzel még sok embert megsérthetett. Mégis mi a retekért szavazzunk, ha Béluska megteheti, hogy tesz rá magasból? Még minket se tisztel meg.

2011. márc. 9. 20:39
 8/32 anonim ***** válasza:
20:36-os. Itt most nem arról van szó, hogy Alekosz szabja meg. Ez egy játék, Alek kapta ezt a jogot, hát fizessen érte, vagy ne feküdjön az ágyba. Nem tudom, hogy Alek miket kért érte, lehet, hogy túl sokat, és túlzásba vitte, de ez is gusztustalan dolog, amit Béci csinál.
2011. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
53%
És ha Olivér csinált valamit, akkor onnantól kezdve anarchia van? Ne vicceljetek már, ez nem indok. Az meg, hogy Alekosz mennyit kér az ágyért, az ő dolga. Ezért lehet utálni, de ha annyit kér, akkor annyit kell fizetniük. Ha szerintem sokba kerül egy hotelszoba, akkor kijelentem, hogy leszarom, és besétálok?
2011. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%

"Ha szerintem sokba kerül egy hotelszoba, akkor kijelentem, hogy leszarom, és besétálok?"

Elmész egy olcsóbb hotelba.

Te kevered a szezont a f@szommal....

Hova feküdne le ha nem az ágyra???

Ha nem tűnt volna fel be vannak zárva.

2011. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!