Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ennyire tiszteli VV Béci a...

Ennyire tiszteli VV Béci a szabályokat, más embereket?

Figyelt kérdés

Ugye a nézők megszavazták Alekosznak, hogy ő rendelkezhet az ágyak felett. Ő adhatja bérbe azokat. Béla enyhénszólva telibesz@rta. Lazán befeküdt az ágyba, anélkül h fizetett volna érte, és többszöri felszólításra se állt fel. Meglátszik honnan való...


Lehet piti dolognak tűnhet innen kívülről, de nagyon is nagy jelentősége van valójában, ha ezt nem tartja tiszteletben akár egy valaki is odabent, az baromi sokat jelenthet.


2011. márc. 9. 20:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Gazdasági egyeduralom van bent, mivel csak Alek rendelkezik az ágyakkal, tehát akármilyen furán hangzik is annyit kér érte amennyit akar. Ha sokba kerül, akkor nemkell megvenni. Olivértől ugyanilyen undorító volt az a megmozdulása. De ő legalább abbahagyta a zabálást, amikor rászóltak. Ez a törvényenkívüli majom, meg még visszapofázik...
2011. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Van olcsóbb hotelszoba, ott a föld vagy a kanapé. Érdekes, tudtak ott aludni egy éjszakát, sőt Laci hátának még jót is tesz állítólag! Ergo nem létszükséglet Bécike számára, innentől tárgytalan a dolog.
2011. márc. 9. 20:57
 13/32 anonim ***** válasza:

én nem tudom, hogy miről beszéltek, mert én azt láttam, hogy Béci a földön aludt, ezért vissza is néztem neten, és ott is látható, hogy a földön alszik, mellette pedig Laci. Szandi aludt ágyban, de ő fizetett érte, Anikó pedig kanapén, mert az ugye nem ágy.

[link]

nézzétek vissza

2011. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Régen, mikor még többen voltak, akkor is jópáran aludtak a földön, és most is mint kiderült első ilyen éjszaka is megoldották a földdel, ill. a kanapéval. Úgyhogy meg lehet oldani, nem szükséges megszegni a szabályokat. És valóban Olivértől is gusztustalan volt, de ő abbahagyta mikor rászóltak, de Bécike azt is tojja le.
2011. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Igen, először a földön aludt, de mutaták előzetesbe, hogy következő éjszaka erre már nem volt hajlandó, de az ágyért sem fizetett. De ezt majd csak holnap láthatjuk részletesebben.
2011. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
69%
Rá nem vonatkoznak a szabályok, majd megvédik a tezsvííírek
2011. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Majd meglátjuk hnap,h miért tette ezt Béci.Lehet Alek nagyon belelendült a bizniszbe.Kár ezen előre morogni.majd hnap kiderül,de az tuti,h akármiért is csinálta,aki Alek párti az úgyis neki ad igazat,és aki Béci fan,az meg neki:)
2011. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én a holnapi előzetest már nem vártam meg, csak a mairól tudok beszélni.
2011. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Ergo nem létszükséglet Bécike számára, innentől tárgytalan a dolog"

Ennyi erővel mindenki éljen kenyéren és vízen.

2011. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%
Azért ez nem ennyiből áll, hogy neki kell feltétlen igazat adni. Én eléggé Alek fan vagyok, de elismerem, ha gyökér módra viselkedik. Eddig egy Béci fan sem ismerte el, hogy mekkora gyökér volt a kedvence. Mondjuk miért is vagyok ezen meglepődve...
2011. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!