Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ennyire tiszteli VV Béci a...

Ennyire tiszteli VV Béci a szabályokat, más embereket?

Figyelt kérdés

Ugye a nézők megszavazták Alekosznak, hogy ő rendelkezhet az ágyak felett. Ő adhatja bérbe azokat. Béla enyhénszólva telibesz@rta. Lazán befeküdt az ágyba, anélkül h fizetett volna érte, és többszöri felszólításra se állt fel. Meglátszik honnan való...


Lehet piti dolognak tűnhet innen kívülről, de nagyon is nagy jelentősége van valójában, ha ezt nem tartja tiszteletben akár egy valaki is odabent, az baromi sokat jelenthet.


2011. márc. 9. 20:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
történt olyan is azért,h. Alekosz nem vett részt a feladatban pl. mikor táncolni kellett egy körben az udvaron,akkor a többiek tolerálták ezt tőle.Na de ha Béci sz@rik a szabályokra ,akkor az Alkesz fanok rinyálnak rögtön,úgyhogy erről ennyit.
2011. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Jajjmár, most mondtam, hogy én elismerem, amikor gyökér például amit te is említettél+mai adásban is amikor nem adott kanalat a többieknek, hogy nőnapra főzzenek, de eddig egy Béci RAJongótól nem hallottam olyat, hogy igen hibázott. Nyilvánítsátok szentnek mindjárt. Há de sukár szentcsávó lenne belőle aranyapám, rágjam ki a lelketek.
2011. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Azért ne hasonlítgassuk a dolgokat!! Ez most Bécinek a feladat direkt szabotálása, mert nem tetszik neki, hogy Alek "parancsol".

Amúgy meg észrevettétek, most hogy be vannak ijedve a Ráczok mert hogy hátha Szandika Bécit viszi ki, milyen görények? Gigi agyon-vissza fenyegette Szandit. Na itt látszik milyen kis aranyosak is valójában.-

2011. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nemtudják meghazudtolni a fajtájukat mondjuk úgy.
2011. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Még mondja valaki, hogy nincs a vérükben.
2011. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
És Szandika Bécire tette a zöld kendőt! Na most lesz izgalmas a dolog.
2011. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A 21.19-es jól gondolja szerintem.
2011. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Az milyen volt mikor Alekosz felzabalja amit Beci adott cserebe,majd meggondolja magat hogy megsem adja oda annyi ideig az evoeszkoszt?


Alekosz nagyon gaz ebben a jatekban.

2011. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan, majd azt nézzétek meg, hogy most Béci kapta a szieszta-jogot (vagy mi a francot), szerintetek Alek és Éva mennyire fogja azt betartani?Mert Béci is nagy árat fog érte kérni (mint Alek az ágyakért), de ők is ugyanúgy le fogják sz@rni.(és nem csak azért, mert Béci is lesz@rta előző nap).

Hozzáteszem Alek-fan vagyok, de tényleg irreális "árakat" kért.

2011. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Béci egészen egyszerűen vérig sértette a nézőket! Azt kiabálta, hogy a nézők nem tudják, mi van a villában és menjenek a... Kitört belőle a valódi énje, méghozzá éppen a párbaj előtt. Szandika menj vissza!
2011. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!