Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kit idegesít VV Anikó hisztis,...

Kit idegesít VV Anikó hisztis, kényes viselkedése?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
szerintem mindenkit. engem az egész valóvilág baromság idegesít...
2011. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Egy hárpia, egy áspiskígyó.Hülye hisztis tyúk.
2011. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 alkesz éva ***** válasza:
49%
Engem Éva vergődése jobban idegesít.
2011. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Idegesit,de onkabb nezem ot mint Evat,ugy vagyok vele mint o Jerzyvel,az egesz lenye irrital.
2011. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
A 2 utolsóval értek egyet, Éva sokkal idegesítőbb... Az igazi napraforgó ő... :D
2011. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
A valóságban ugy néz ki, hogy Anikó mindenkinek meg mondja a frankót, de neki senki nem szól be. Pedig Anikó egy számító, aki úgy alakítja a barátságát mindenkivel, ahogy az érdeke szolgálja. Ha kell kinyalja mindenki fenekét, de néha megjátsza,hogy neki senkire nincs szüksége. Most nézzétek meg, hogy fog alakítani,bár mindenkit elhajtott magától,de a behízelgésével mindenkit megtéveszt.Anikó egy genyo.
2011. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha jobban megnéztétek volna, boszorkány pofája van. Amúgy engem nagyon-nagyon idegesít!
2011. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
de,már nagyon kinn látnám!
2011. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Anikó egy számító egy igazi hárpia. Gigit tegnap arról informálta, hogy lepaktált az ellenségeivel a sráca. Egyébként a TV-seknek nem szabadna ilyen részrehajlónak lenniük mert bejátszhatnák azt, amikor Éváékat arról győzködte, hogyha tehetné kivinni azt az utálatos Gigit vagy a párját. Szerintem Anikó finoman szólva ganajtúró. nDehát ilyeneknek áll az élet az ilyen megosztó embereknek.Hogy ez miért nem domborodik ki a közvetítések során vagy csak én látom így ?
2011. ápr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anikó a legjobb, pukkadna meg mind, aki leszólja őt !!!

Engem egyáltalán nem idegesít, ő miatta nézem csak is a VV-t. De van aki viszont kiakaszt, pl Évike az az alkoholista idegbeteg kis k...a -.-""

2011. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!