Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít a mai 12-20 éves lányok viselkedése?

Figyelt kérdés

A tököm kivan már az állandó hangos röhögcsélésükkel pl a suliban is órán állandóan, meg úgy alapból az egész viselkedésükkel, meg közösségi oldalakon is a kommentek, amiket irogatnak a képek alá annyira idegesítőek, hogy szétver az ideg, mikor olvasom. Most lett vége egy több, mint 1 éves kapcsolatomnak 1 17 éves csajjal, és az ő viselkedése is ugyanilyen volt, úgyhogy nála telt be a pohár. Én nem láttam még olyan csajt ebben a korosztályban, aki ne így viselkedne, vagy ne lenne rá hajlamos.


19/f


2010. szept. 21. 23:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak téged idegesít, mert a normális ember bele tud törődni, hogy nem változtathat ezen.
2010. szept. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
én pl. 16 éves csaj vagyok és én nem viselkedek igy.Én sem birom az ilyen lányokat-.-' mikor vihognak...nyévognak...úristen.mindet leütném legszívesebben!!!
2010. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Van kivétel is de mostanság a 9 évesek is ilyenek...pont ma láttam olyat
2010. szept. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
szerintem régebben is ilyenek voltak, csak akkor még nem tudtak mit kommentelni :P
2010. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sztem mindenkinek maga dolga miket írogat a képek alá kommentnek.

Az meg h röhögcsélnek,miért akkora probléma..mit csináljanak..(csináljunk:P) üljünk le a sarokba és síri ku$$ vagy mi...

2010. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Énis láttam már ilyet 9-10 évesben is..

sőt még 2.-os 3.-os kiscsajokat is látok csőnaciban tornacipővel, én ezt nem értem..

Meg olyan színtű beképzeltséget h huhhh:D=/, de az rosszabb mint a komment esetleg röhögcsélés..

16L

2010. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én lassan 18 vagyok, snem röhögcsélek hangosan, de attól még vidám vagyok:) A kép alá írogatást azt én sem bírom, meg mikor facebook-on h.lyeségeket írkálnak ki üzenőfalra. Pl. idézetek. Na attól a falra mászok. A másik meg nagy bölcsen hozzászól vmi nagyon okosat:)

De jó, h legalább te nem dőlsz be az ilyeneknek, van egy csomó lány osztálytársam, aki csak azért csinálja, h a fiúknak tetszen. Mostanra már eljutott arra a szintre, h egész nap csak nyávog, vihog, s direkt a pasik elé ül órán, h ott is tudjon vihogni:/


Na az iylenekre kíváncsi leszek majd az osztálytalálkozón,:) 17/L

2010. szept. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

tanulság:


8 év alatti vagy 20 év fölötti csajjal kell járni

2010. szept. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Engem az olyan emberek idegesítenek, mint Te... Miért nem lehet elfogadni, hogy gyerekek és nem olyan negatív puncik, mint Te? Én speciel örülök amikor egy népes csapatot látok vihogni vagy szórakozni akár a metrón állunk a tömegben akár a facebookon olvasgatok. AZ se izgat, ha hülyeségekről beszélnek, lényeg, hogy látom még a boldogságot ahogy körülvesz és tudom, hogy pár év múlva úgyis olyan begyepesedettek lesznek mint Te kedves kérdező. Remélem leszűrted a lényeget, de ez naív remény küldj csak el a kur*va anyámba


19/F

2010. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezért állj át te is az érett nőkre.
2010. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!