Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik h4x0r?

Másnak is hiányzik h4x0r?

Figyelt kérdés

Volt egy stílusa, és értett is a témához.


Most találtam meg az egyik hozzászólását:

NEM reklám, elhatárolódom tőle, nem vállalom érte a felelősséget (értsd.: nem provokatív a kérdésem, csak emléket állítok vele egy LEGENDÁNAK :))) )


[link]


2011. jún. 22. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Nekemis hiányzik.

2011. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

mark86


csatlakozom

2011. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

mark86


Átgondoltam! Nekem nem hiányzik. Feleslegesen b@szta itt az idejét,szopatták állandóan a modik.

Inkább a blogbejegyzései hiányoznak. :)

2011. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 TOMAtm ***** válasza:

ja hax azért a maga agresszív,köcsög módján helyretette az oktalan kérdezőket.amíg visszatér be kell érnünk Márk86al,aki minden szellemi fogyatékosnak válaszol ,minimum egy linkel.(ami azért dicséretes tőle!).

meg legalább lenne megint kivel vitatkozni koksz-témában.

2011. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem igen, kente-vágta a témát.
2011. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem, de mark86 is eltakarodhatna... folyamatosan okoskodik, közben meg egy rossz DB utánzat
2011. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

mark86


:DDDD


"alig várom hogy elém állj nyomoréksz@r, csak ne úgy állj elém, mint a többi neten nagypofájú kis ****. egyébként elárulok valamit köcsög: hiába hisztizel itt, mint egy hímringyó akinek elmaradt a seggbeb.szás, le se szarja senki, mit pofázol. nem számít sem ez, sem az, hogy te kit szeretnél lesz.rni nyomorék - a sz.r van alul, te lesz.rni senkit sem tudsz, ráadásul egy senkisz.r meg aztán még egy gyenge pukit se nagyon tud. mutasd meg anyádnak is amiket ma írtál, meg az előzőeket is, hátha látja, hogy nagyfiú vagy és nem kell olyan korán hazamenned! már betöltötted a huszat mi, oszt megjött a pubertás? és ne sírj! bunny"

2011. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Egy költő veszett el benned! :-)

2011. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

GreenTea


Na érdemes idejönni, most jót röhögtem:D

2011. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 TOMAtm ***** válasza:

jééé egy Greentea,te meg merre voltál mostanában?

Ezt a szeretetet mivel érdemelted ki Márk?

én a fogyi rovatban terrorkodtam,látszik is a %-omon...kicsit lepontozták a válaszaimat.mondjuk én meg leKOCÁztam őket....

2011. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!