Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Le akarok szokni a TV ről,...

Le akarok szokni a TV ről, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Eddig kb napi tíz órát ment a TV ha nem voltam suliba akk vagy 12őt

De tudom hogy nem egészséges...

Eddig odáig jutottam, hogy este nem tvre alszom el és nappal se nézek annyit. De szeretnék teljesen leszokni mit ajánlotok?


2011. dec. 12. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Én annak idején elvittem a szüleimhez, mert az övüké tönkrement. Azóta sincs tv-m, nem is hiányzik az a töménytelen SZENNY, ami onnan jön.

Esetleg felrakhatod a Vaterára. A lényeg, hogy vidd ki a szobából, mert ha ott van, úgyis bekapcsolod, aztán órákra rabul ejt.

2011. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs tv a szobámban. A másikba meg lusta vagyok átmenni tévézni:D amit amúgy is hülyeségnek tartok mellesleg. Nézni egy dobozt ami világít. Persze néha filmezhetsz. De én többet nézek moziban mint itthon.
2011. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eladni nem adhatom mert nem én vettem, viszont lehet, hogy a szobából kiviszem
2011. dec. 13. 06:29
 4/8 anonim ***** válasza:
nézz valóvilágot vagy összeesküvőket és örökre elmegy a kedved
2011. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tévé nem hülyeség, csak tudni kell használni...

"egy doboz ami világít" ezzel az erővel a rádió is egy doboz, amiből zaj jön. Bírom, hogy egyesek attól érzik magukat értelmesebbnek, okosabbnak, ha azt mantrázzák: nincsen tévém, nem nézek tévét, stb.

Nevetséges.


Kedves Kérdező! Lehet nézni dokumentumfilmeket, ismeretterjesztő szösszeneteket is. Amúgy meg arra gondolj, hogy milyen sok áramot fogyaszt, ha egész nap be van kapcsolva...

2011. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek.


tegnap 23:48

A net is tele van "szennyel". Nem rossz műsorokat kell nézni, ennyi. Van jó pár hírcsatorna, stb. Sok idősebb ember innen informálódik, szánalmasnak tartom, amikor démonizálják a tévét az emberek.


Szelektálni kell és kész, csak akkor bekapcsolni, ha érdekes műsor van, pl. On the spot

[link]

2011. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, ami olyan gogy érdekel meg tudom nézni neten de igaz h így az áramszámla olcsóbb lesz köszönöm
2011. dec. 13. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy amcsi/brit sorozatot eredeti nyelven, és lemondod a tv előfizetésed.
2011. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!