Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek miért mondják még...

Szerintetek miért mondják még mindig az emberek azt hogy a Tv mondja meg azt hogy mit szeress?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 10:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10

Nem azt mondtam hogy nincsenek ilyen emberek.

Én nem szoktam általánosítani.Azt mondom hogy az emberek nagyon nagy százaléka nem szokott ilyeneket nézni,olvasni,csak az általuk f*osnak mondott műsorokat,amiket azután fikáznak hogy milyen alacsony színvonalat képvisel a műsor is meg azok is akik nézik,miközben ők maguk is a nézők között vannak.

2013. aug. 4. 11:27
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez így van. De nem értem hogy mi ezzel a gondod. Nem te nézed azt a sok fost.
2013. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az a baj a sok fossal, h hiába nem kell nézni, attól még elbutítják az embereket, akik pl. választásokon az én sorsomról is döntenek.
2013. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nekem nincs gondom.

Csak érdekesnek találom az emberek gondolkodásmódját.

Megnéznek egy f*os műsort,majd fikázzák hogy milyen alacsony a műsor színvonala meg azoké is aki nézik és hogy milyen gonosz agymosó a tv,miközben maguk is a tv előtt ülnek és nézik a f*oss tv-t.Az ilyen emberek véleménye érdekelne ebben a témában,hogy hogyan vélekednek magukról.

2013. aug. 4. 11:44
 15/18 A kérdező kommentje:

#13

Ezt mondom.Mi az hogy elbutítják?

Nem butítják el.

Eleve azért nézik ezeket a műsorokat mert buták.

És aztán azt mondják hogy azért buták mert a tv tette őket butává.

2013. aug. 4. 11:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez kétirányú folyamat. Egyrészt benne van az is, h erre van igény. Másrészt viszont ha elég jól reklámoznak egy műsort, akkor meg fogják nézni az emberek, és ha még szórakoztatónak is találják, akkor legközelebb is megnézik, így butulnak el szép lassan.
2013. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De, a tévé az butít, ellustul miatta a fantáziád. Ráadásul ez egy ördögi kör. Ha te a tv előtt ülsz, a gyerekeid is ott fognak. Állítólag sokkal többet olvasnak azok a gyerekek, akik azt látták otthon, hogy a szüleik is olvasnak. Egyébként az internet sem olyan marha jó ám, az előnye kb. annyi hogy gyors, és "ingyen" van. A gond, hogy manapság ez az előny behozhatatlan.
2013. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Regi dilemma (nehez is lenne eldonteni, vagy legalabbis en biztosan nem fogom tudni eldonteni), hogy azert alacsony-e a szinvonal, mert erre van igeny, vagy az egyre jobban lealacsonyodo szinvonal huzza lejjebb az igenyeket.


Egyebkent en reszben egyetertek veled, kerdezo: szerintem is kicsit tul van lihegve ez a "TV elbutitja az embereket es az maga a testett oltott, modernkori ordog" tema, ez hatalmas kozhellye valt szerintem, hiszen eleve rengeteg tv-csatorna van manapsag es nem lennenk igazsagosak, ha azt mondanank, hogy csak szemetet adnak. Lehet, hogy nagyobb eroket megmozgatva kell kutakodni, de lehet azert ertekes tartalmat is talalni, de olyat biztosan, ami teljesen mast kepvisel, mint a mainstream, amit annyian szidnak es kritizalnak.


Egyebkent az pedig inkabb neveles, oktatas, megfelelo kornyezeti hatasok kerdese, hogy egy fiatalt arra nevelunk-e, hogy meg tudja kulonboztetni a hazug es ertekmentes tartalmakat a pozitivabb, a szemelyisegfejlodesre pozitivan hato musoroktol.

Bizonyos szempontbol nezve a trashmusorok sem feltetlenul csak es kizarolag rosszak lehetnek: alkalmasak lehetnek peldaul arra, hogy az emberek belenezzenek es onmagukat ellentetes iranyba pozicionaljak, vagyis ezek a musorok betolthetnek egyfajta "elrettento pelda" szerepet.

De ismetlem: ahhoz, hogy a nezo igy reagaljon ezekre a musorokra, onallo, kritikus szemleletu, fuggetlen szemelyisegge kellene nevelni oket, ami nem a televizio feladata kellene, hogy legyen.

2013. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!