Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják azt folyton,...

Miért mondják azt folyton, hogy előnyben vagyok, amiért ilyen 16-17 éves tini srácnak néznek folyton felnőtt létemre az emberek, amikor épp ellenkezőjét tapasztalom, legalábbis csajozásban?

Figyelt kérdés
A csajoknak inkább kell még huszonévesen is! egy olyan srác, aki 14 éves, de magas nagy testű, mackós állat, mint egy kisfiús felnőtt korukbeli fickó. Én ezt tapasztalom, ráadásul a tini csajok, akiket folyton ajánlgatnának nekem, mivel, hogy nekik még álítólag bejönnek a magamfajta alacsony, kisfisú testi adottsűgú, gyerekes képű srácok, hát ők nagyon éretlenek és nekik meg nagyon fontos, hogy ritka jóképű legyek, ami nem vagyok szerintem távolról sem, illetve jó menő ruhákban cipőkben járjon a srác, ami csak félig igaz rám, nem rég cseréltem ruhákat újakra, de igaán nem tapasztalom az előnyeit, nyílván a csúnya arcvonsáaim miatt, mivel a lányok nagyon válogatósak. Míg a tiniknek a képemmel lehet bajuk, addig a korombeli felnőtt csajokn a kisfiús testem lehet az akadály. Úgy látszik egy szép kis ördögi csapdába kerültem és sajnos senki sem ért meg ebben a felszínes világban.
2013. jún. 3. 15:45
 1/1 anonim válasza:

Mennyi idős vagy? Privátba küldesz nekem egy képet? Így nem nagyon tudok véleményt mondani.

De annyi biztos: a 14 éves lányoknak nem a "mackós állatok" kellenek. :D Én például szeretem a kisfiús arcokat. No de ne ilyen Bieber-fazonokra kell gondolni ilyenkor. :D

Próbáltam ízlésemnek megfelelőeket keresni. :D

[link]

[link]

[link]

Érdekes... A Grossip girl-ben mind ilyenek vannak. :D

2013. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!