Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Majkára van igény mint műsorve...

Majkára van igény mint műsorvezetőre?

Figyelt kérdés
Én személyszerint ki nem állhatom, szerintem nem a TV-be való. Rekedtes erős bagós hangja van, ezenkívül tele van tetoválva a karja ami egyáltalán nem néz ki jól a tv-ben. Szerintem ha én nem bírom őt, akkor mások se, mert általában a többséggel vagyok egy véleményen, tehát benne vagyok a nézők 80%-ban mondjuk. Azaz ha én nem bírom majkát akkor az ország 80%-a se bírja. És akkor felvetődik a kérdés, ha senki se szereti akkor mit keres még a tv-ben? Miért nem küldik már el??
2017. nov. 10. 15:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A logikád alapján ha én bolondnak tartalak és 88%-ban igazam van, akkor az oldal 88%-a is hülyének tart egy ilyen kérdés után, tehát ha nem vagy normális.
2017. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De nem hinném, hogy bolondnak tartanál, csak nem akarod leírni hogy egyetértesz velem, nehogy leszavazzanak :D
2017. nov. 10. 17:08
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos én sem vagyok benne a 80% birkatáborodban. Nincs semmi baj vele, normálisan végzi a dolgát. Nem vihog, nem hadar, mint a többi műsorvezető.
2017. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerinted ér bármit is egy anonim netes oldalon lévő pontozás? Másik 1000 kérdésnél ha helyes választ írok azt is lepontozzák, úgyhogy nem kell seggnyalót játszanom itt sem.


Szerintem előbb nézd meg az általa vezetett műsorok nézettségét. Mert az a pár százezer ember nyilván elviseli őt ha hajlandóak megnézni. A statisztikában pedig az pont nem látszik hogy 80% elutasítja. Ami eleve csak egy légből kapott szám mert Pistike ki nem állhatja és most önigazolást vár a kommentekből.

2017. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
Mivel önállóan semmire nem viszi muszáj valahol benyalva magát valamit mindig ütyködnie....mondjuk elég szar, ha valaki zenei előadóból idáig süllyed...de az ő személyisége megrekedt a celebségen...
2017. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
"Szerintem ha én nem bírom őt, akkor mások se, ..." Érdekes, én bírom és az ismeretsegi körömben sokan vannak így. Ráadásul, a tv2 aligha bízna rá műsorokat, ha a nézők többsége nem kedvelné, hiszen a nézettség a lényeg számukra.
2017. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
#5: Mondjuk, ha egy kicsit is tájekozott vagy akkor tudod, hogy a zenei életben sem sikertelen, annak ellenére sem, hogy nem "tolják" orrba- szájba a rádiókban.
2017. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
22%
Jah nagyon sikeresen....nem tudom mennyi ideig nyomta, hogy kimegy külföldre családostól, mert ott sztárnak számít a Belehalokkal, és mekkora karrierbe kezd...ahhoz képest udvari bolond a narancs tvn...szóval rendkívül sikeres igen :DDDD
2017. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
21%
TV2 már egy csimpánznak is saját műsort adna annyian hagyják ott, mert tudják hogy egy hiteltelen és szar csatorna :D
2017. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
#8: Ja, hát, a külföldön sikeres magyar zenészek listája, elég kurta...
2017. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!