Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Majkára van igény mint műsorve...

Majkára van igény mint műsorvezetőre?

Figyelt kérdés
Én személyszerint ki nem állhatom, szerintem nem a TV-be való. Rekedtes erős bagós hangja van, ezenkívül tele van tetoválva a karja ami egyáltalán nem néz ki jól a tv-ben. Szerintem ha én nem bírom őt, akkor mások se, mert általában a többséggel vagyok egy véleményen, tehát benne vagyok a nézők 80%-ban mondjuk. Azaz ha én nem bírom majkát akkor az ország 80%-a se bírja. És akkor felvetődik a kérdés, ha senki se szereti akkor mit keres még a tv-ben? Miért nem küldik már el??
2017. nov. 10. 15:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
#9: Hiteltelen vagy sem, tízszer inkább Majka, mint mondjuk, Kiss Ramóna, ha műsorvezetésről van szó.
2017. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Mellesleg, RTL klubot is otthagyták páran az elmúlt években. A kereskedelmi tévéknél, ez mindig így volt.
2017. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
58%
Kár hogy a kettő teljesen más dolog :DDDD
2017. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#13: Lehet, ebben az értelemben nem vedem a tv2- t, végülis Vajna révén, kormánymedia lett ez is. Viszont ettől még szerintem hülyeség az, hogy az emberek 80%-a, nem "bírja" Majkát. Egyébkent ebből a szempontból, Sebestyén Balázs "játszik" a legjobban: RTL- klub és Vajna Rádió1-e...
2017. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
49%
Balázsnál is gáz ez a rádiós téma, de ő tv-s személyiség kezdetektől, nem egy olyan aki adja az "én sztár művész vagyok" dolgot aztán a VV óta már a Győzike showban lévő asszisztálástól kezdve minden szarban ott volt, ahol csak lehet, és az amúgy is igen szinten aluli közönségnek eladja magát....azért, ha már elkezdem egy csatornán, és ott nem tudok megállni, de hogy képbe maradjak bármit bevállalok az szánalmas :)
2017. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15: Az miért lenne szánalmas, hogy ha az egyik csatorna nem ad neki lehetőséget, akkor odamegy, ahol számítanak rá?
2017. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
VAmi meg Balázst illeti, azért egy- két szart ő is bevállalt...
2017. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
Azért nem adnak neki lehetőséget mert egy szánalomcsomag...tetszik a megnyilvánulok meg a kérdések alapján milyen naivak vagytok :DD
2017. nov. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Jó, hát te így látod. Én meg úgy, hogy semmivel sem rosszabb, mint például az X- Faktor zsűrijjében ülők, vagy műsorvezetője, sőt...
2017. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sajnos van rá igény, nemcsak mint műsorvezetőre, hanem mint "zenészre" is.


egyébként én se bírom. a zenéje még a rappen belül is vicc kategória, óvodás szintű dalszövegekkel. műsorvezetőként gyenge közepes, humora nincs, és elég műveletlennek tűnik.


de egy olyan országban, ahol Kiss Ádám az egyik legnépszerűbb humorista, nem kell azon csodálkozni, hogy igény van rá. a lakosság kb 80%-a totál igénytelen, egyszerű ember.

itt még a diplomás elvileg értelmesebb emberek is ilyen kasza tibiket hallgatnak.

2017. nov. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!