Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vacsoracsata. Én gondolom...

Vacsoracsata. Én gondolom csak úgy, hogy az új részekben az ismertebb emberek nagyon vulgárisan viselkednek?

Figyelt kérdés
Szívesen nézem a főzős műsorokat, de azt vettem észre csak a pàlinkàzásról szól és arról,ki milyen életképtelen a piacon és a konyhàban.
2017. nov. 23. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kereskedelmi csatornának sosem az a lényege, hogy te effektíven tanulj is valamit általa. Az az ismeretterjesztő channelek dolga. Kereskedelmi tévézés lelke a reklám, a műsoridő pedig abból áll, hogy megmutassák neked, hogy nálad mennyivel prosztóbb/becstelenebb/ostobább..stb tehát minden tekintetben rosszabb emberek léteznek, szóval ereszd el magad, és fogyassz, vásárolj... Nem érdemes kereskedelmi tv-t nézni. Ha érdekel a főzés-sütés, rengeteg fórumot és weboldalt találsz róla, vannak ezzel foglalkozó youtube csatornák. Ha így már nem pálya, akkor valószínűleg te mégis csak a celebek bohóckodásai miatt nézted, és nem magáért a főzésért.
2017. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazat adok első vàladzokó. Valamennyire érdekel a celeb világ és tudom, hogy a szórakoztatàs a lényeg, de kezd nagyon alpàri lenni. Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki nem ismeri fel a karalàbét és ebből csinâlnak viccet.
2017. nov. 23. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Kirívóan proli és gagyi a Pumpedék. De van olyan réteg, amelyiknek ez kell.
2017. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!