Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor - Van még lejjebb?

X-faktor - Van még lejjebb?

Figyelt kérdés
Már tényleg elég a sikerhez, ha valaki ufónak öltözik, és vinnyog? Bye Alex szerint igen, mert humoros, és eredeti. Hát, ha valaki látta az Addams familyt, az tudja, hogy ez egyáltalán nem eredeti, ugyanis ez a bizonyos "Hogyishívják kuzin" koppintása. Ráadásul 3-4 éve volt már az X-faktorban egy bizonyos "Ferencz", aki hasonló stílussal próbálkozott (beöltözött zombinak, és hörgött), nos, az a produkció VALÓBAN humoros volt! Ő persze nem jutott tovább, ezek a lányok meg kis híján bejutottak a mentor házba. Szánalmas. Ugyanakkor, egy újszülöttnek természetesen minden poén új....

2018. nov. 4. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Lényegtelen, mert Alex már az elején tudta, hogy kiket akar vinni, de ugye ilyenkor még vannak a töltelékek, akiket behívnak, felállítanak, szarakodnak megy a dráma, stb.

Egyértelmű volt, hogy megy haza a két félkegyelmű.

2018. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, hogy vannak trollok, meg akik humorosnak gondolják magukat, de akkor lehet, hogy jövőre már az is elég lesz, ha valaki kotlósnak öltözik, és vartyog az orosz himnuszra?
2018. nov. 4. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem ertem, es ertettem soha hogyha valakinek valami nem tetszik miert nezixD Szerintem koztudott hogy ennek a shownak a fele megvan jatszva, a lanyok se jutottak volna at a mentorhazon, es szerintem mar Alex tudja sot az osszes mentor tudja mar ilyenkor kit visz az elobe, az mar nem oszt nem szoroz ha poenbol tovabb jutottak volna.
2018. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy csapat soha nem nyert és nem is fog, szal kár aggódni.
2018. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De igen, épp tavaly.

Rico és Claudia, ők csapat kategóriában indultak.

2018. nov. 4. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez a műsor (itthon) nem arról szól, hogy tehetséget keressenek, hanem eladható embereket.

Eladható emberek alatt azt értem, akit sokan megnéznek mert béna, jó a kiállása, hülyeségeket csinál balhézik stb.

Sajnos ez kell az átlag magyarnak, hogy az látják, hogy valaki náluk is szerencsétlenebb, idiótább.

2018. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van rola fenn valahol video, kivancsi elttem legalabb röhögök egy jot :D
2018. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2018. nov. 5. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Jesszus. :D
2018. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!