Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti örültök az X-Faktor eredmén...

Ti örültök az X-Faktor eredményének vagy mást vártatok volna?

Figyelt kérdés

2018. dec. 16. 12:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
# 7 tudok egyet érteni, most még jó megy minden, ők a f..sza gyerekek, pár év vagy hónap azt elfelejtik őket, nem kiemelkedő a zenei világa, nem én vagyok nekik a cél közönség! Mondjuk ha tényleg komolyan veszik amit csinálnak akkor nem itt kezdik, hanem saját önerőböl! Bár ha le szállnának a nagyobb lóról és át pattannának egy pónira, akkor még oké is lenne!
2018. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

kéne tartani egy jó 5 éves szünetet ezekkel a tehetségkutatókkal... mert hogy elfogytak a tehetségek :D

most már minden évben van 2-3-4 ember, akik többedszerre jelentkeznek...

és minden évben egyre kevesebb az igazán tehetséges nevező

a 3 döntős közül egyik sem volt olyan igazán jó

Tamáska Gabriellának szép hangot adott az ég, de egyáltalán nem tudja használni, az egész csaj olyan, mint aki le van lassulva, nem tud énekelni, sem előadni, totál unalom

Stolen Beat egész jó volt de ők is csak ilyen hétvégi ingyenes kocsmazenekar kategória

az USNK meg biztos sikeres lesz majd kisebb fesztiválokon meg a jutubon, de azért az igazi tehetségtől ők is nagyon messze vannak

nem azt mondom hogy nem érdemelték meg hanem hogy úgy alapból az egész mezőnyben nem volt senki aki úgy igazán kiemelkedő lett volna

2018. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hesteg, lájk, gagyi repp
2018. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy az az érdekes, mikor többen azt mondják negatívumként, hogy "Hát XY nem is tudott énekelni" vagy "Az meg milyen hamis volt", ez a 2 srác, az USNK, meg pláne nem tud énekelni... :D Nem követem a rap-et, de nem hiszem, hogy kimagaslóak lennének. Pl. a ByeAlex által írt szám is, amit a végén pluszba elnyomtak, egy nagy kalap trágya...


Szerintem aki messze jobb volt, mint az összes többi, az Arany Timi, de vagy a nézők nem szerették vagy az RTL, így nem nyerhetett.


Amúgy meg leszarom.

2018. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 veterán vas ***** válasza:
87%

A kérdés alapján arra a zseniális következtetésre jutottam, hogy véget ért az éppen esedékes "fix traktor".


Jó tudni.

Köszi az infót. :D

2018. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%

Megérdemelten nyertek a srácok, 5 hét alatt 5 saját dal (igaz, érződik a szövegükön ByeAlex beleírása). A lehetőség megvan bennük, jövőre már biztos a Sziget fellépésük. Ha elkallódnak, az az ő hibájuk lesz, a lehetőséget megkapták a kezükbe, már csak élni kell vele.


Szerintem az elmúlt évek győztesei közül ők azok, akikben a legnagyobb lehetőség van siker elérés terén.

2018. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Örülök-e? Nem, totál letojom.


Mást vártam-e? A mai magyar zenei igényesség meg az X-Faktor utóbbi években tapasztalt színvonala, na meg a zsűri színvonala alapján pontosan ezt vártam, hogy a legsemmitmondóbb, legidétlenebb, legtehetségtelenebb előadó fog nyerni, s lám nem tévedtem. Minek ide tartalmas dalok, jó énekhang vagy előadói tudás, mikor el lehet hadarni hogy "hesteg, insta, lájkoljál", és ezzel meg lehet nyerni egy tehetségkutatót... Ez nagyjából mindent el is mond. Egy Wellhello 2.0, csak még annak is rossz, mert azoknál legalább van valami zenei alap meg néha vicces a szöveg, itt még az sem áll fenn. Nem a rappel van bajom, imádom 2Pacet, 50 Centet, Eminemet meg Dr. Dre-t, de ezek még a rap műfaján belül is atomgázok, a műfaj megcsúfolásai. Miden évben azt hiszi az ember hogy nincs lejjebb, a tavalyi hakniduó után mégis sikerült egy még gagyibb, még tehetségtelenebb, még szánalmasabb produkciót a győzelemig tolni. Nem azt mondom hogy sok tehetség volt idén mert irtó gyér volt a felhozatal, de ezeknél kb. a 10. helyezett is jobban megérdemelte volna. Az ilyet bejuttatni se lett volna szabad. Amúgy meg a műsornak ez az új formátuma is gagyi volt, gagyi az egész, nem mintha valaha is magaskultúra lett volna, de pár éve még érdekes volt meg voltak tényleg jó előadók, mára ennyi maradt... Jövőre majd berángatnak valami részeget a kocsmából, aki lehányja kétszer a színpadot és megnyeri az X-Faktort mint tehetség...

2018. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem vártam most, mert nem is nagyon néztem. Tudtam, hogy ígyis-úgyis olyan nyeri meg, aki nem tud énekelni, csak jó kapcsolatai vannak. Fölösleges ezzel vitázni, X-faktor 2. évadja óta ez megy, van rálátásom mi folyt ott a háttérben. Nem hiába volt az, hogy az ilyen versenyeknél a lehető legjobb ügyvédekkel veszik körbe magukat és olyan szerződéseket íratnak alá veled, hogy semmit ne tudj kezdeni.

X-faktor második évadjánál akik voltak megmondták a fekete bőrű srácot aki abban az évadban szerepelt konkrétan az egyik műsorért felelős nagykutya hozta el kocsival, vele ment be. Szóval itt nem azt kell nézni, hogy tud-e énekelni vagy sem, rég már nem erről szól.

2018. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a bajom, hogy ezek már rég nem tehetség kutatók, csak szimpla "népműsorok". Pár hétig lekötik vele az embereket, van kinek örülni, drukkolni, aztán megy a levesbe és jön a következő.


Legnagyobb bajom azzal van, hogy a teljes lelki és kulturális szegénységre nevelnek. Ez a folyamatos "instázás" szerintem fárasztó volt. Ennyi követőjük van annyi követőjük van, felkerült az új videójuk, ezren lájkolták. Teljesen hamis értékrendet építenek és támogatnak, mintha ez lenne az élet. Aztán lehet csak én vagyok öreg a magam 30 évével.

2018. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
az utóbbi években a középszerűség jellemzi a műsort,mintha csak azért készülne hogy a pofánkba tolják ezt a sz@rt hiszen úgyis nézettségi rekordokat dönt,hála a sok kreténnek az országban.ennyi dilettánst hogy fújhatott össze a szél sosem fogom megérteni... egyik irritálóbb a másiknál.van aki nem tud beszélni,van aki csak ugyanazt tudja elbeszélni.van aki,egy huszadrangú énekes bot hallással,és van aki olyan undorító mint tömegközlekedésben a szellentés.igen ez utóbbi az a taigetosz szökevény alex,aki ráerőszakolta a véleményét ezekre az ostoba véglényekre némi felhajtás miatt.mert valljuk be ezzel csak a viszlát alex profitált.ó hogy ő mekkora mentor meg zeneszerző4!!hát a Fa...mat
2018. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!