Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem kellene alapítani egy...

Nem kellene alapítani egy légzenekart?

Figyelt kérdés
Légdobossal, léggitárosokkal, légbillentyűssel és tátikázókkal. Az énekesek előtt azért lenne egy mikrofon. Pár hónap próbálás után kezdetben elég lenne falunapokon fellépni, majd később országos ismerettségre is szert tenni. Idővel vehetnénk turnébuszt, meg kellene pár ród is fellépések előtti előkészületekhez és behangólják a gitárjainkat és összeszerelik a dobot is. A nagyobb, fesztiválokon való fellépések alkalmával pedig a koncert végén egy szerencsés rajongót megajándékozhatnánk egy dedikált léggitárral.

2019. júl. 26. 10:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Sok sikert hozzá. Én inkább maradok a rendes éneklésnél, kicsit több embert érdekel.
2019. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nemár, tuti siker lenne és eleve kiemelkedő lenne a többihez képest :)
2019. júl. 26. 10:58
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
És légzenét játszanátok?
2019. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Először lehetne légzenét játszani, aztán pár alkalom után mehetne playback-ről, hogy egy falunapon vagy egy borfeszten ne tűnjön unalmasnak.
2019. júl. 26. 12:42
 5/25 A kérdező kommentje:
Zenekaros póló?
2019. júl. 26. 22:57
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. Elmegyek majd minden koncertetekre láthatatlanul. Zenekaros pólóban leszek! Vagy ha bevennétek, én szívesen lennék csellós is.
2019. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem féltenéd a csellódat? Úgy tudom, hogy nagyon kényes hangszerek és könnyen karcolódnak, sérülhet a lakkréteg, meg ha tudnéznánk, akkor a változó páratartalom sem tehet neki jót. Légszájharmonikázni tudsz?
2019. júl. 26. 23:19
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
szívesen leszek a lég-menedzseretek: nem csinálok semmit, csak a pénzetek egy részét zsebelem be
2019. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én bevállalom a dobokat, egyszer gimnáziumban póróbáltam már ;) road sem kell, össze tudom rakni a cuccot ;)
2019. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Természetesen menedzserre is szükségünk lesz :) Ha ez megvalósulna, akkor szerezned kellene olcsón légkábeleket és egy légkeverőt is hozzá.
2019. júl. 26. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!