Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kitaláltam, hogy dalokat...

Kitaláltam, hogy dalokat fogok írni. Nem tudom miért, egyszerűen csak jött ez az ötlet. De nem merem senkinek előadni. Szívesen fogadok minden kritikát. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egyelőre két számot írtam. Készítettem kilepeket is hozzá.

https://www.youtube.com/watch?v=2XJzfAR_WtI

https://www.youtube.com/watch?v=Up8C--bkp5w


2019. szept. 18. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók, tetszenek a dalok és a hangod is. Az Egyedült első hallásra megszerettem. Annyi kritikát fűznék hozzá, hogy ne fogd vissza magad, engedd ki a hangod, hagy szóljon! Hallani, hogy vagy lámpaláz, vagy valami egyéb ok miatt nem mered kiereszteni. Csak nyugodtan, nagyon szép dolog amit csinálsz, ne félj tőle. Még akkor se, ha van akinek nem tetszik. Az éneklés ilyen, van akinek tetszik, van akinek nem. Nem kötelező hallgatnia annak akinek nem, de akiknek meg igen, azoknak add meg ezt az örömöt.
2019. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves vagy és köszi, hogy meghallgattad! Nem igazán szeretek énekelni, inkább csak zenéket írni, de akkor ki adja elő?? :-D Nyilván érzem, hogy nem olyan jó a hangom. Elképzeltem a dalokhoz mindig egy szép bársonyos hangot, amire én nem vagyok képes mert az már nem jutott amikor osztották.
2019. szept. 18. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom mondani, mint az első :)

Szerintem nagyon jók lettek, főleg az Egyedül, de az Álom is :) remélem csinálsz még dalokat, mert tényleg zseniális, főleg ahhoz képest, hogy tapasztalatlan vagy még etéren :D hajrá, folytasd csak, én drukkolok neked ^^

2019. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én szeretem ezt a stílust, úgyhogy engem már ezzel megvettél, és azzal, hogy saját dalokat adsz elő. Nekem a hangod is tetszik, nem tudom mitől ne lenne ez elég "bársonyos" talán fátyolos, kicsit sok a sóhajtozás benne meg ilyenek, de az mind nem zavaró. Jó lenne kitennél egy szöveget hozzá, eddig csak a sok szél-re emlékszem belőle, de mindenki így kezdi, vagy esős lesz, vagy szeles. Te add elő, teljesen vállalható!
2019. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mojjo ***** válasza:
100%
Nagyon jók lettek, csak így tovább!
2019. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy meghallgattátok! Nagyon örülök, hogy tetszett. Igazából még nem tudom pontosan mit kezdjek mindezzel, hiszen teljesen másból élek, más a munkám. De érdekel és jó érzés zenélni. Majd felteszek még pár dalt ha készen lesznek. Aztán talán egyszer rendesen is kidogozom őket vagy valakivel együtt kidolgozzuk.
2019. szept. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!