Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a hangom? Baritone...

Mi lehet a hangom? Baritone vagy Tenor? Teljes hangterjedelmem, amit tudok kontrollálni is, az F2- G5 (Aerosmith Dream On), de A5-öt is volt már szerencsém megütni. A komfort zónám A2-G4 onnantol mixelek.24F

Figyelt kérdés

A tonusa gyengéd, finom, tiszta, viszont van egy "sötétebb" érzete is egyben. a magasakban sem annyira bright mint egy nagyon magas tenoré. Amúgy Tracy Chapman-re hasonlít rettenetesen a hangszínem és úgy az ő számai nagyon kényelmesek is nekem. Persze nem ilyeneket játszunk.


A mélyek nehezen mennek. B2-nél kezdek halkulni és az F2 nehezen és trükközve van csak meg, de azt még tisztán tudom, csak halk. alatta már nagyon erőlködök, nem megy. felfelé még tuti tudok menni, lazítással és a torkom "megnyitásával" helyes lélegzetvétellel és pontos hangerővel az A5-öt megtudom ütni, de nem mindig sikerül tökéletesen. G5 a max ami még megy, persze ez már irányított fejhang. De érzem hogy még van bennem több is, de sajnos csak felfelé,. Minél jobban eltudok lazulni annál könnyebben mennek a magasak. Persze nem csak ez kell hozzá. Amatőr bandában vagyok benne, de itthon úgy érezzük bármit is teszünk sokra nem fogjuk vinni... Már gondolkodtam egy youtube-os karrieren is, de persze csak angolúl, sokan csinálnak nehéz számokrol Cover-eket és az ilyet , mivel ritka, sokan hallgatják is.


2019. nov. 1. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Baritone egyértelmű.
2019. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!