Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a Marshall erősítő,...

Melyik az a Marshall erősítő, ami már elég jó/komolyabb kicsit, ami még megfizethető?

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni egy Marshall erősítőt, de nem tudom, hogy melyik/milyen lenne a jó.

Legelőször néztem egy (Marshall) mg10-et (meg10g vagy cf vagy ilyesmik).

Ezek elég kicsik, és igaz, hogy tanulgatni szeretnék rajta, de ettől függetlenül vehetnék egy kicsit komolyabb cuccot is.


Nekem tetszik egyébként.

Én meg is vettem volna, csak elég sok helyen olvastam, hogy nem valami komoly cucc.


Leginkább Guns n Rosest és Aerosmith-et játszok (meg még LED Zeppelin-t) és ugye ezek inkább Les Paulos zenék, és nekem tetszenek a Marshallok hangja.


Ettől függetlenül meghallgatok más típusú erősítőt is.

De ha tudtok Marshallt, akkor annak örülnék :D


A gitár vásárlása miatt most nincs sok rá, de ilyen 50 alatt létezik ami jó ?

(Nem muszáj kicentizni az árát, nekem bőven jó egy klassz 30ezres is :D)


Egy a lényeg egy darabig, hogy legyen azért egy jó hangzása, s majd ha jobban belejövök a gitározásba, akkor majd veszek egy jobbat.


De addig egy azért tűrhető minőségű erősítőnek örülnék! :)


Köszi, hogy elolvastál!



2019. jún. 18. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Az, hogy mi az ami "elég jó, komolyabb kicsit" az nem valódi kérdés, nem adható rá értelmes válasz.

Onnantól kezdve meg, hogy a létezó legolcsóbb/legalacsonyabb kategóriájú erősítöt nézted ki, eleve nem is értem miről beszélünk.

2019. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Mit nem értettél ?

50K alatt nincsen erősítő ?

Mint írtam, kéne egy 50K alatti erősítő amin tudok játszani, mert még szerintem kezdő szinten vagyok.

Tehát nem kell, hogy nagyon drága legyen.

De azért legyen hangja.


Ez olyan, mintha egy kezdőnek kéne egy gitár, és pl. neki is a Les Paul tetszik, akkor a Cort helyett Vintage V100at ajánlok.

Vagy ha nem LP, akkor nem mondom neki, hogy vegyen egy Vorsont, hanem mondok neki egy jobbat, az ő árketegjében.


Nem tudsz, vagy nem akarsz válaszolni?


50 alatti jó erősítő. Kb ennyi...


Azért köszi az edigit.

2019. jún. 18. 17:39
 3/10 A kérdező kommentje:
*eddigi
2019. jún. 18. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Minden 50k alatti erősítőn lehet játszani és van hangja.
2019. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy bebizonyítottad nekem és azoknak is akik ide tévednek, hogy csak ennyit tudsz illetve ennyi telik tőled :)

Látszik, hogy segíteni jöttél!

Mégegyszer köszi, szebb napot! ;)

2019. jún. 18. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Van, akin nem lehet segíteni.
2019. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Egy normális hangszerboltot látogass meg, próbálgasd ki a keretedbe eső kombókat, és vedd meg azt ami a legjobban megfog
2019. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha feltétlenül Marshall kell, akkor én 50-ből egy ValveState kombót vennék. Épp árul valaki egyet:


[link]


Az MG szériát nem ajánlom, az a Marshall erősítők legeslegalja. Bár, ha neked bejön a hangja, akkor vedd meg nyugodtan. Az a fontos, hogy neked tettszik. Ha téged az a hangzás inspirál, gitározásra ösztönöz, kellemes a fülednek, elégedett vagy vele, akkor vedd meg az MG-t bátran.

2019. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1*válaszoló

Szerintem súlyos szövegértelmezési problémáid vannak. Mielőtt valakit megpróbálnál (fontos:csak próbálod) kiokatni, azelőtt jó lenne ha pici agyadat bekapcsolnád, tanán elsőre fájni fog. De hidd el, nekem sokkal jobb lesz ez a a mostani szhar életed. Szerintem inkább erről kéne beszélnünk amit egyébként írásban teszünk... Tehát nem beszélnük ugye? Vagy talán a monitor előtt beszélgetsz magadban? Ez lehet az oka hogy anyuci meg apuci próbál még a gondolattól is megszabadulni hogy van egy elcshesett gyereke... :)

2019. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Waff ***** válasza:
Marshall Valvestate mindig van GS-en 2-3...érdemes kipróbálni, előfokcsövesek...príma cuccok..igaz régiek. Az MG széria sem rossz azért, a 30 watt felettiek már jóval karakteresebbek mint az MG10-esek vagy 15-ösök. Egyébként nekem volt/van egy MG10-esem, otthon, szobában kis hangerőn egész használhatóak, persze sokat nem kell várni tőlük. Ha mindenképp Marshall, akkor néz rá a Code 25 modellre is, otthonra az is jó és jóval több benne a lehetőség (modellezős).
2019. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!