Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen emberek hallgatnak...

Milyen emberek hallgatnak metál zenét?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy több olyan embert ismerek akik metált hallgatnak és depressziósak meg öngyilkos hajlamaik vannak stb. És ez minden metált hallgatója igaz?
2020. jan. 5. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

"ez minden metált hallgatója igaz?"


Nyilván nem. Selejt mindenhol van. Csak hogy ezt felismerd, gondolkozni is tudni kéne.

2020. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=WIKqgE4BwAY

Én mindennap erre veszek be egy doboz C vitamint, és várom atyámat, Lucifert.

2020. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó elismerem hülyén fogalmaztam meg. Szóval inkább az a kérdés hogy a metált hallgatók többségénél fenn áll-e a depresszió és egyéb. Vagy létezhet-e olyan ember aki metált hallgat és emellett tök boldog és nincsenek lelki problémái csak mert ezekre a metál dalokra ugyebár nem a fú de nagy boldogság jellemző
2020. jan. 5. 16:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen emberek esznek bablevest? Kb. ennyi értelme van a kérdésednek.
2020. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl teljesen jól vagyok, boldog meg minden. És van olyan is, h power metal, meg happy metal, ezek kifejezetten vidám kis zenék. Egyébként meg a valóságban fordítva van az elméleted. ELŐBB valaki depressziós lesz, és utána kezd depis zenéket hallgatni. De nekem sokkal szomorúbb egy Cserháti Zsuzsa szám, mint egy metál ballada.
2020. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem hittem volna hogy ilyen kérdést olvasok, hogy ilyen gondolat felvetődik bárkiben is...

Eleve nagy hiba egy kalap alá venni a Metal-t, amikor az alá tartozik a Power Metal, a Heavy Metal is stb. amire meg nem igaz hogy depressziós.

Pont olyan műfaj mint a többi, ezt nem fogják fel sokan(a kérdező sem)...

De ha nem hiszed hallgass meg egy ilyet:

https://www.youtube.com/watch?v=xYI-nuOnv-c

Szóval kérdésre a válasz:

Pont ugyan olyan emberek mint akik a rádiós,szarásig játszott popzenének nevezett semmit vagy jazz-t, klasszikust, soult stb.

2020. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5 #6 az értelmes választ
2020. jan. 5. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg metálost ismerek (bár magam inkább rocker vagyok), akik nagyon pozitiv, kiegyensúlyozott emberek, és a metál segít nekik gondolkodni, kiürülni stb
2020. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért hallgatok mert ebbe a műfajba tartozó énekeseket szeretem legjobban, illetve a metalos szöveget azok amelyek kifejezik a hangulatok, és ha kedvem támad népzenés hangszerű zenét hallgatni akkor arra ott van a Folk Metal, ha komoly zenére emlékeztetőt akkor arra ott a Szimfonikus Metal, de ahogy a többiek írták vannak Happy metal zenék is.

Ilyen például ez is:

https://www.youtube.com/watch?v=8-OzvIL4d2w

A videó alatti top komment:

,,This is not your ordinary power metal. This is HAPPY power metal."

2020. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Én is metált hallgatok, fiatal lány létemre. Szerintem egy pozitív, életvidám, nyugodt ember vagyok, és nincsenek öngyilkos hajlamaim :DD

jelenlegi kedvenc zeném:

[link]

2020. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!