Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kérjem meg a nagybátyám...

Hogyan kérjem meg a nagybátyámat, hogy tanítson meg hegedülni?

Figyelt kérdés
A nagybátyám zené-t tanít egy iskolában,de régebb hegedűs volt egy zenekarban. Megszeretném kérni,hogy tanítson meg hegedülni.Hogy kérhetém meg?Kicsit félek megkérdezni,mivel legalább már egy éve nem vett kezébe hegedűt,szóval lehet,hogy nem szereti már annyira vagy nem tudom.

2020. jan. 11. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a nagybátyád és normál viszonyotok van nem kell tartani, csak simán kérdezd meg pl.

-[Ahogy hívod]! Légyszi ha ráérsz esetleg megtanítanál hegedülni? Persze nem kell rászánnod olyan sok időt, csak mondjuk hetente egyszer. Légyszi!!!

2020. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mondd el,hogy szeretnél megtanulni hegedülni, és tőle szeretnél tanulni, ha van ideje, kedve. A gyakoriságát majd ő meghatározza...

Maximum megmondja, hogy mostanában nem ér rá, vagy valóban nem érez affinitást a hegedűvel foglalkozni.

!!de az is lehet, hogy nagyon is örülni fog, hogy tovább adhatja a tudását

2020. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!