Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért bántják sokan Billie...

Miért bántják sokan Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem, amit csinál, nem jön be a stílusa, de még mindig ezerszer értelmesebb azoknál az énekesnőknél, akik másról nem tudnak énekelni, csak a szerelemről, szexről meg, hogy ők milyen bombanők, meztelenkednek a videóklippükben, a mellüket kiteszik a kamerák elé, ilyen meg olyan műtéteken mennek át, a szexuális életükről is beszámolnak. Az elismert énekesnők 99%-a ilyen. Billie az egyik, aki még nem adta el magát a sikerért, hű maradt magához, szóval nem értem mire jó ez az utálat ellene.

2020. jan. 20. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%

# 10 Hát ha már fel van kapva az a sztárocska akkor valamit csak elkellet érnie, senkinek sem tartanak fegyvert a fejéhez hogy nézze, hallgassa, beszéljenek róla

Eleve senki sem állította hogy ez egy szakmai díj.

2020. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Azért bántják sokan, mert elveszi más valóban tehetséges emberek elől a helyet, akik tudnának is valami értékeset letenni az asztalra. Ez a csaj egyedül azért lett felkapott, mert a divatdepis tinip*csák szívéhez szólnak a számai. Én a helyében egyébként nagyon kiélvezném ezt a pár hónapot, amíg még ennyien nyalják a seggét, mert két év múlva már konkrétan a kutya sem fog vele és a szenny dalaival foglalkozni. A sok hülye agymosott zombi mindig talál valakit, akit lehet isteníteni. Kíváncsi leszek, hogy melyik semmitmondó előadó lép majd a helyébe. :D
2020. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
A Grammy-t a zeneiparban elért sikerekért adják, tehát a zenét mint iparitermékként kezelve nem pedig művésziességért. Ugyanúgy mint ahogy a billboard 200-nál is a népszerűséget nézik. Népszerűség/siker =/= művészi érték. Igazán elvont mű aligha lehet népszerű hiszen ezért elvont, furcsa, nem megszokott. A legtöbb ember viszont magát szeretné belelátni/élni a műbe (ami egyébként nem helyes) ezért egy furcsa művel nagyon sokan nem tudnak azonosulni.
2020. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
Hát mert kaki. Ilyen egyszerű.
2020. febr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%

azért a grammy jelentősége ma már teljesen más mint régen volt. már egyáltalán nem a tehetségről vagy a teljesítménytől függ. szinpátia, kapcsolatok, pénz. ezt a volt ceo is elmondta.

nagyon nincs is már jelentősége. régen egy grammy-díj nagyon tekintélyes volt, ma meg már cardi b is grammy-díjas. ha ő kapott, bárki más is kaphat.

2020. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
gondolom azért mert a hangja 12 egy tucat, a dalszövegek vagy a semmiről szólnak vagy pedig olyan problémákról rinyál, amiket soha meg sem tapasztalt. semmilyen nehézséget nem élt át, gazdag szülők gyermeke, még csak iskolába sem kellett járnia. álom gyermekkor. azt csinálhatott amit akart, mindene megvolt, mégis sajnáltatja magát a dalaiban. más gyerek nem ennyire szerencsés. szerintem egyedül az a baja, hogy túlságosan elkényeztetett :// általában azok szoktak így nyafogni akik fel se fogják milyen szerencsések valójàban. szóval úgy összességében irritáló, hogy egy pisis gyereket próbálnak beállítani valami baromi élettapasztalt felnőttnek, közben meg szart se tud a valódi életről és fájdalomról. ha a híd alól küzdötte volna fel magát idáig (mint pl kurt cobain), akkor minden tiszteletem az övé lenne, de sajnos mindent a szülei tettek a segge alá ami miatt nevetséges ez az egész felhajtás ami körülötte megy. és egyszer ő is elveszti a hitelességét, nem fog örökké XXL-es ruhákat hordani. mindezek miatt számomra egy nagy nulla ez a billie. tipikus gazdag amerikai gyerek akinek mindene megvan mégis a depresszióról rinyál, ami azért alakult ki nála mert ki van nyalva a segge és azt se tudja már mit csináljon jó dolgában
2020. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!