Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangszedőt vegyek?

Milyen hangszedőt vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy gitárom( warlock afterburner) és olyan humbuckert keresek bele ami jó a darálásra (divine heresy/fear factory) nézegettem párat, de kíváncsi vagyok ti mit használtok vagy ajánlotok hasonló kaliberű zenéhez.

2020. jan. 30. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé függ az erősítőtől. Ha valami karakteres, nagyon jól szóló akkor jó választás az aktív (EMG 81-85 pl.) , de ha elég jellegtelen én valami karakteresebbet vennék bele.
2020. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fejlesztesz, inkább az egész gitárt cseréld. Persze eleve nem kellett volna olyat venni, amit nem lehet eladni, de ez már egy következő kérdés.


Ha mégis hangszedőt cserélnél, tartsd szem előtt, hogy soha nem fog úgy szólni, mint egy magasabb kategóriás hangszerben ugyanaz.


Barkácsolgatni olyan gitárral érdemes, ami már eleve jó. Ez nem az.

2020. jan. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont ha (mint feltételezem) azért nem cserél gitárt mert nem engedheti meg maganak azt a szintet ami annyival jobb. Raadasul ha most esz ebbe egy egész jó szettet, azt később tudja átteni a következőbe
2020. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!