Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a baja sokaknak Billie...

Mi a baja sokaknak Billie Eilish-al?

Figyelt kérdés

Négy díjat nyert a grammy-n, ezzel bizonyította, hogy el van ismerve, korábban ilyen fiatalon senki nem nyert ennyi díjat. Az albumát a testvérével rakta össze, ami dicséretes. A dalai elképesztően jók, úgy ki ki tudja fejezni az érzéseit, ahogyan ma senki a szakmában. A stílusa meg nagyon jó, nem olyan mainstream mint Britney, Rihanna, Miley, Selena, stb...


Szóval szerintem nagyon jó a csaj. Nem igaz, hogy pár év múlva le fog tűnni, mert akik letűntek (pl. Blog27) azoknál várható volt, mivel összerakott, ócska mainstream zene volt, akiknek írtak egy slágert. Billie nem fog letűnni, épp ellenkezőleg: nagy hatással lesz a zeneiparra. A szexista énekesek után végre normalisan felöltözött embereket fogunk a színpadon, klippekben látni.


2020. márc. 6. 23:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Mef még annyit elfelejtettem, hogy Billie mögött is durván ott a menedzsment, csak amíg az "előzőknek" a tökéletesség volt az imidzse, addig neki pont az ellentéte. A tökéletességbe bele fér a nyíltan megtervezettség, de Billienél pedig pont az van, hogy úgy tervezik meg ezt az egészet, hogy úgy tűnjön hogy végre ő az a lány aki a szobából lett világsztár, minden segítség nélkül. De mostanaban ez a mindenki híres lehet trend hódít, tehát nem is meglepő. Plusz hozzá jön ez a depisség, így azzal is rengetegen azonosulni tudnak. Feltűnően a mostani fiataloknak van megtervezve, hogy ők azonos olvassanak vele, ők szeressék meg. I
2020. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
37%

Nem értitek, hogy Billie az Isten és a kérdező nem elfogult.

Hatalmas hatása lesz a zeneiparra.

2020. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
85%

Persze, valószínűleg lesz hatása, de az "előzőknek" is volt és van is.

Pont azért mert mint előzőleg kifejtettem, most ezt veszik be a fiatalok.

2020. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Persze értettem az iróniát benne (remélem, abból irtad), de gondoltam megosztom, mert biztos van aki komolyan így gondolja
2020. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

"Billie-nek ez a depis, nagyon emberi karaktere ugyan úgy egy előre megtervezett marketing, mint az előző tíz év erotikus marketingjd"


Lehet, hogy így van. De ha megtervezett is, még mindig jobb, mint amit az elmúlt 10 évben nyomtak. Nem kergetek azonban hiú ábrándokat. Billie egymaga kevés a zeneipar megújítására, bár remelem tévedek

2020. márc. 7. 11:13
 16/37 anonim ***** válasza:
67%
Ha úgy énekelne mint Byeonce vagy Ariana akkor megertenem, de hogy csak dudolgat semmi erő nincs a hangjában..
2020. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Beyonce *
2020. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

"Ha úgy énekelne mint Byeonce vagy Ariana akkor megertenem, de hogy csak dudolgat semmi erő nincs a hangjában.."


Mindenkinek tiszteletben tartom a nézeteit, de nekem pont az tetszik benne, hogy nem olyan az éneklése, mint a szokásos előadóknak. A hangszíne, és az előadása is teljesen más, undergound jellegű.


Egyébként Ariana-val és Beyonce-val szerintem egy 12-13 éves lány, aki példaképeket keres, nem is tud azonosulni, mert azok (főleg Ariana) kivételesen szép nő. Billie egy átlagos csaj, nem kifejezetten szép, de nem is csúnya. Szerintem ez jó üzenet lehet a fiatal lányoknak, hogy ahhoz, hogy vidd valamire, nem kell kifejezetten jó csajnak lenni.


Persze nyilván Billie is tudja, hogy ez milyen felelősséggel jár:


Amint elveszíti önmagát, és szexisen kezd el öltözködni, hiteltelenné válik. SAJNOS azt kell mondanom, hogy ez bekövetkezhet. Mert biztos fog változni, csak kérdés, milyen irányba.

2020. márc. 7. 14:54
 19/37 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el egyszer ő is fel fog nőni és ugyanúgy fog öltözködni mint a sztárok csak idő kérdése.
2020. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem semmi újat nem tudott mutatni, csak annyit látok, hogy másolja az eddigi trendeket. Azzal meg semmit nem érsz el, ha a többi mainstream előadót elhordod mindennek, Billie-t meg a világ megmentőjének állítod be. Ha a semmitmondó előadókat szidod, akkor őt se hagyd ki.
2020. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!