Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a baja sokaknak Billie...

Mi a baja sokaknak Billie Eilish-al?

Figyelt kérdés

Négy díjat nyert a grammy-n, ezzel bizonyította, hogy el van ismerve, korábban ilyen fiatalon senki nem nyert ennyi díjat. Az albumát a testvérével rakta össze, ami dicséretes. A dalai elképesztően jók, úgy ki ki tudja fejezni az érzéseit, ahogyan ma senki a szakmában. A stílusa meg nagyon jó, nem olyan mainstream mint Britney, Rihanna, Miley, Selena, stb...


Szóval szerintem nagyon jó a csaj. Nem igaz, hogy pár év múlva le fog tűnni, mert akik letűntek (pl. Blog27) azoknál várható volt, mivel összerakott, ócska mainstream zene volt, akiknek írtak egy slágert. Billie nem fog letűnni, épp ellenkezőleg: nagy hatással lesz a zeneiparra. A szexista énekesek után végre normalisan felöltözött embereket fogunk a színpadon, klippekben látni.


2020. márc. 6. 23:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
85%
Illetve az én szememben azóta már semmit nem ér a Grammy, amióta Cardi B is kapott ilyen díjat. Lófüttyöt nem ér, eltűnt belőle az érték. Bárki kaphat ilyet, ha képes többmillió embert manipulálni az olcsó zenéjével.
2020. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

#18 Tessék.

[link]

2020. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
36%

Persze ettől nem lesz hiteltelen. Nem azért vetkőzik, mert felnőtt vagy mert r*anc lett. Inkább csak egy lecke másoknak.


"Do you really know me?


You have opinions about my opinions, about my music, about my clothes, about my body.


Some people hate what I wear, some people praise it. Some people use it to shame others, some people use it to shame me.


But I feel you watching ... always. And nothing I do goes unseen.


So while I feel your stares, your disapproval or your sighs of relief, if I lived by them, I’d never be able to move.


Would you like me to be smaller? Weaker? Softer? Taller?


Would you like me to be quiet?


Do my shoulders provoke you? Does my chest? Am I my stomach? My hips?


The body I was born with, is it not what you wanted?


If what I wear is comfortable, I am not a woman. If I shed the layers, I am a slut.


Though you’ve never seen my body, you still judge it and judge me for it. Why?


You make assumptions about people based on their size. We decide who they are. We decide what they’re worth.


If I wear more, if I wear less, who decides what that makes me? What that means?


Is my value based only on your perception?


Or is your opinion of me not my responsibility?"

2020. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
84%
Jól van, mindannyian felfogtuk, hogy Billie a világ legtehetségesebb előadója, akihez senki nem érhet fel, még azok sem, akik már sokkal több ideje vannak a szakmában, és láthatóan ezerszer több tehetség és kreativitás szorult beléjük, mint ebbe a kétévigszupersztár kislányba. :) Nem kell ötmillió kérdést feltenni vele kapcsolatban, csak mert fáj a kis lelkednek, hogy nem mindenki gyomra képes befogadni ezt a sok mű vackot, amit mindenhol látni manapság.
2020. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

#18


Írtam, hogy fog változni, (ez jó hamar megtörtént 😂) de alapvetően ott rontta el az egészet szerintem, hogy túlságosan a testére irányította a figyelmet azzal, hogy takargatta magát. Ha csak simán átlagosan öltözködött volna, nem került volna sor a melltartós jelenetre. Mert most már az zavarja, hogy takargatnia kell magát.


Szerintem egyszer, meg nehány alkalommal ez a dolog amúgy még belefér, mint egy kamasz lázadása, (mégiscsak egy tini...) de ha ez rendszeres lesz, akkor népszerűsége is csökkenni fog, hiszen a saját elveivel megy szembe.


Nem vetkőzni kell, hanem normalisan öltözködni. Úgy látszik, nincsenek jó szülei, akivek ezeket megbeszélhetné.


Ettől függetlenül én bírom a csajt, mert messze a legjobb elóadóművész.

2020. márc. 12. 18:11
 26/37 A kérdező kommentje:

#23


Igen, elképzelhető, hogy egy lecke volt.


Engem amúgy nem botránkoztatott meg, csak meglepett.

2020. márc. 12. 18:17
 27/37 anonim ***** válasza:
79%

"a legjobb előadóművész"

Ezen most nagyot nevettem.

2020. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Mutass jobbat :D
2020. márc. 13. 20:57
 29/37 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem például Aurora és Melanie Martinez is sokkal jobb nála, ha az ő stílusánál akarunk maradni.
2020. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, meg fogom nézni majd őket is, már csak azért is, mert ismeretlenek nekem.
2020. márc. 14. 00:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!