Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a gfriend-rő...

Mi a véleményetek a gfriend-ről most hogy a bighithez csatlakozott?

Figyelt kérdés

Akit zavart hogy bts komment alá ment nos itt van egy kérdés de engem nem zavar ha valaki átmegy bts-re 😅 szive joga...

Én pl nagyon csalódtam bennük nem voltam nagy fan de követtem őket mert mások voltak tartották a szintet mint zenészek és nem váltak media lotyokká egészen mostanáig...

Az új Mv és album csak a mell mutogatasrol szól ráadásul olyan izelstelenul! De már a song of sirennél kezdtek a koncerteken és zene műsorokon elég sokat mutatni! De a mostaninál meg már minden egyes alkalommal valamelyik ha nem mindegyiknek nagyon kint van! Ráadásul már nem csak műsorokban hanem fotozasokon és mindenhol...! Nagyon undorítóak lettek mert éveken át azt hangoztatták hogy ők nem fogjak ezt csinálni mind a lányok mind a vezetőség! Ehhez képest alig bírtak ki 4 évet... (de már előtte is volt ruha baki de az inkabb a stylist hibája...)

Meg ott az egyik csapat tag is aki a legvisszafogotabb szegyenlosebb volt ehhez képest az instaja olyan mintha insta lotyo lenne... meg hát ő veszi fel a legdurvább ruhákat is... de a személyisége meg total más amitől egy nagyon visszataszító élmény tükröződik vissza... (kb kepzeljetek el egy full dedos lányt akinek a mentalitása teljesen kislanyos de közben úgy mutatkozik mint egy prostituált...)

Nagyon érződik hogy a bighit tehet róla a bighit ceo “bátorította őket az új stílusra” mondtak egyik interjúban... ehhez képest a fanokat azzal nyugtatja hogy teljesen ők döntöttek erről... ez is nagyon szánalmas és visszataszító hogy ennyire el akarjak torzítani a valóságot...!

Azt nem tom hogy ők mennyire is akarjak ezt mennyire is kényszer helyzetben vannak avagy befolyásolva... de nyilván nem az ő íz világuk csak hát senior alapú ország... mindenesetre nagyon túl lépték a határt ettől a ponttól nagyon felesleges vissza menni mert tényleg szinte mindenüket feltárták már sokkal durvábban mint a blackpink vagy twice és a mamamoo... ennél jobban már csak hyuuna van...!

Érződik az eladásaikon is hogy most tullottek mert fele annyi eladás van mint amennyi van már 2 éve nekik...!

A megnyert díjakról meg nem is beszélek azert aki nézi a zenei műsorokat az szerintem mindig látta a gfriendet hogy mennyit is nyert! Volt hogy zsinórban hétig nyertek és tényleg minden szamukkal nagyon sokat nyertek de amióta bighitnel vannak azóta nagyon gyengén teljesítenek meg is van az oka...

És az a durva hogy vissza fognak térni mert a vezetőség be lássa hogy ezzel csak a saját pénzüket pazarolják mert a gfriend ezzel nem tud sikeres lenni...! Csak hát már ekkor a lányok teljes becsületet tisztességét jó hírét mentális önértékelését kinyirtak örökre...!



#BTS #BigHit #K-kpop
2020. nov. 20. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hallgatok gfriendet de szerintem meg ez nem annyira durva. Az ujjabb szamaikban nem durvabbak, mint a mostani felkapott noi egyuttesek. Nem mondom, hogy jol all nekik ez a stilus.. De most ez a "trend". Ami alol ok sem loghaynak ki..
2020. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*Loghatnak.. Nem tudok irni xD
2020. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na igen trend... szerintem attól meg eléggé szélsőséges mert tényleg ennél már hyuuna mutat többet... na meg ahonnét ők indultak és amennyire tartották magukat...
2020. nov. 21. 15:54
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem a Gfriend stílusát, üde színfoltjai voltak a Kpop-nal, az SNSD-re emlékeztettek, akiket szintén imádok. Most már elmentek abba az irányba, mint a többi lánybanda, semmivel nem tűnnek ki közülük. Oké, felnőttek, viszont mostanság minden lánybanda az érettebb/girl crush koncepcióval rendelkezik, semmi egyediség.
2020. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
amúgy már 4 éve felnőttek a két legfiatalabb tagok is...
2020. nov. 21. 22:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Tudom, viszont csak most vagy tavaly kezdték el ezt a koncepcióváltást.
2020. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen csak ugye arra hivatkoznak a sok toxic fan hogy felnőttek “már” mintha négy+ éve nem lennének azok... mindenesetre elvileg mai napon lesz az utolso comeback az eladások meg el sem értek hogy az 50 ezret... és valószínű nem is fogjak...! Ami komoly vissza esés a 80 illetve 90 ezres eladásokhoz és az átlagos 5-8 díj nyerésektől (most csak 2 volt)
2020. nov. 22. 01:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy ma lesz az utolsó comeback-jük? Mármint ezután feloszlanak? Mert kb 2022-ben jár le a szerződésük (2015-ben debütáltak és ált. 7 éves egy szerződés)
2020. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mármint az új daluk comeback-je
2020. nov. 22. 10:18
 10/17 A kérdező kommentje:
szerintem a szerződésük csak 4-5 évre szólt mert nem látták előre hogy eddig eltudják húzni...
2020. nov. 22. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!